Killer

Fotka na Facebooku

Můžu nějak omezit to, aby nekdo (z mych pratel) videl na fb fotku, na ktere jsem oznaceny? Kdyz dam ale zakazat na profilu timeline, tak to neuvidi nikdo. Nejde to nejak udelat, aby to videl jenom nekdo? Neco jako vlastni nastaveni u fotky kterou pridavam ja. Diky za odpovedi.
Doplňuji:
To sice ano, ale ja myslim na fotce od kamarada na ktere jsem oznaceny.

Odpovědi
anonym

Když si rozklikneš kteroukoliv svojí fotku, je tam vedle ní napsáno „upravit“ a vidíš tam napsaný u toho „přátelé“ a když na tu šipečku klikneš, je tam „upravit soukromí alba“, tzn. že si tam přesně zadáš, kdo to nemá a kdo o má vidět
Doplňuji:
tak nevim, asi sdílet a pak to, jak jsem napsala, jinak nevim, všechno je vysvětlené v nastavení

ivzez

Odeberte označení z fotky, nebo o to poproste kamaráda.
Případně kamaráda poproste, aby fotku smazal.

Jakmile jste na nějaké fotce označen, uvidí fotku s označením všichni,
kdo k fotce mají přístup (přes profil/zeď/alba kamaráda), a to i když ji
zakážete v Timeline …