LADIS

Ahoj jak vymazatt na emailu reklamy??

AHoj,chtěl bych se zeptat jak udělat aby mi už nechodili vubec ty reklamy na email … chodí mi jich tam stovky tak nevim jak to udělat aby mi už nechodili, mám akorát nepořádek v e-mailu (na seznamu)

Odpovědi
badisko

Jak mě Seznam chrání před nevyžádanou poštou?

Seznam.cz využívá nejmodernější antispamovou technologii, založenou na systému SpamAssassin, díky které náš systém dokáže odfiltrovat drtivou většinu veškerého SPAMu, docházejícího našim uživatelům.

Ochrana prosti SPAMu pomocí vlastních filtrů

Ve schránce si můžete nastavit vlastní antispamové filtry na základě vašich přání a představ. Můžete např. blokovat příchod emailů z celých domén, blokovat emaily na základě slov v textu zprávy apod.

Nastavení filtrů vaší emailové schránce naleznete v „Nastavení“ v části „Filtry“. Více informací o možnostech nastavení filtrů naleznete v naší nápovědě v sekci Nastavení schránky > Filtry.

vice zde … http://www.ma­py.cz/cz/nevy­zadana-posta-a-spam.html
osobne mam za to ze ..Seznam.cz je otresny E-mail .D co se tyce spamu a nebezpecne posty … zacni pouzivat nejaky kvalitnejsi E-mail treba ten od Microsoftu … Outlook.cz ma vyborne antispamomove filtry navic ziskas …7GB ulozneho mista na sluzbe ⇒ Skydrive …je tam i kalendar a sluzba lide kterou si muzes propojit napriklad se skypem ..facebookem a budes mit vsechny kontakty na jednom miste …vypada dobre a ma mnohem vic funkci ..neotravuji te reklamy muzes si propojit outlook.cz s jinymy schrankami …treba se zminenym Seznamem ..tak nebo si tam pridat dalsi napriklad Gmail ..Centrum ..takze ti napriklad ze 3 emaily budou chodit na jeden a to outloo a …ikdyz ti prijde spam na seznam.cz tak se ti neukaze na outlooku ten ho proste nepusti …jen jednou za cas si otevres Seznam.cz a vse vymazas veskerou postu zalohu budes mit na Outlook.cz…

ivzez

Seznam.cz má účinný a dobrý systém k mazání spamu.

Uložte si všechny adresy, s nimiž chcete komunikovat, do adresáře (do kontaktů)
a pak nastavte jediný filtr – smazat všechny e-maily od odesilatelů, které nemáte v kontaktech.

Občas Vám možná unikne nějaký e-mail,
ale pak si kontakt uložíte do adresáře
a necháte e-mail poslat znovu.
Doplňuji:
Reakce na Cochee: Funguje to i na spam přímo od Seznamu.
Seznam se mi ty adresy pokusil propašovat do kontaktů,
ale po jejich smazání už mám pokoj i od spamu Seznamu.

cochee

Antispam na seznamu je možná dobrý, ale samozřejmě vůbec nefunguje na spam pocházející ze samotného Seznamu!! Já osobně nemíním vůbec řešit kvalitu či nekvalitu seznamovských filtrů, či zda je možné spamy „odhlásit“ kliknutím na odhlašovací odkaz v samotných mailech… Poradím, založ si účet někde jinde, obsah seznamácké schránky do ní přesuň – importuj (kvalitní webmaily to umožňují, např. Gmail) a následně ji zruš (tu seznamáckou) a je po ptákách.

kelley

Mě seznam.cz před spamem taky moc nechrání… Mám objednáno několik newsletterů z anglických stránek a ty mi končí pravidelně ve spamu (i když mě seznam x krát utomatickou zprávou ujišťoval, že zprávy z této adresy již nebudou dále označovány jako spam) a naopak v přijatých zprávách mi denně končí několik spamů (zpravidla nadepsaných nějakým vymyšleným mužským nebo ženským jménem), které mi nabízejí, řemeslníky, půjčku, povinné ručení, zhubnutí a jiné nesmysly o které jsem nikdy nikomu nepsal… Takže musím vždy pečlivě prosurfovat i složku spamu. Jak to vyřešit – nevím.

ivzez

Kelley, přidejte si adresy odesilatelů newsletterů do kontaktů
a nastavte si filtr, kam se mají e-maily z těchto adres ukládat.