Mika47

Kdyz mam 3 emaily na seznamu, jak to udelat, aby mi zpravy chodily na jeden?

Mam 3 emaily a uz me nebavi porad se prihlasovat a odhlasovat na kazdy zvlast. Jak to udelat, aby mi lide posilali zpravy na vsechny emaily ale zpravy by mi dochazely jen na jeden z nich?

Doplňuji:
Nefunguje mi to :(((

Nejlepší odpověď
Bedy

Stačí si ty schránky v nastavení schránky propojit. Vizte http://napove­da.seznam.cz/cz/no­vy-email/nastaveni-schranky/propojeni-schranek/propojeni-schranek/
Doplňuji:
Souhlasím s kolegou beer – obraťte se tedy na technickou podporu Seznamu, jsou tam každý všední den od 8 do 18 hodin.

Vizte: http://napove­da.seznam.cz/cz/ser­vices/

Další odpovědi
beer

Běž na ten účet, kam to míníš nechat přeposílat. Otevři mejly a nahoře uvidíš Nastavení. Klikni na to a tam máš Propojení schránek, vepíšeš jeden účet, přidáš. Totéž s účty dalšími.
Zkušenost
Doplňuji:
V tom případě něco deláš špatně – kontaktuj (ve všední den nejlépe) online podporu.
Málo informací..

bolak

Já to dělám přes filtry.

Otevře si seznam email, nahoře vpravo klikneš na „Nastavení“, dáš „Filtry>Přidat nový filtr“ a místo těch prvních třech otazníků (???) navolíš KAŽDÁ ZPRÁVA a místo těch druhejch navolíš POSLAT KOPII a vepíšeš adresu toho hlavního mailu, na kterej to chceš posílat. To samý pak provedeš i u toho druhýho nechtěnýho mailu. Hotovo.

klob1

v nastavení dát upozornit a napsat ten mail.kam chceš,aby ti to poslalo upozornění.jinak filtr také u některých to funguje.

kablik

jak to udělat abych měl taky víc emajlových adres a k čemu je to dobrý,prosím o radu

Mika47

Normalne date zalozit ucet tam si zvolite jmeno heslo a vsechno. Ja mam treba jeden email do skoly. Jeden pro rodinu a kamarady kde se preposilaji ruzny ty blbosti a dalsi napr na objednavky pres internet a dulezite veci. Kdybych treba napsala na nabidku prace a tamhdhdb napsala napr. Pavlinecka.tu­tanek.Novakova­..... Tak… :D