kefud

Proč mi nefunguje video na Seznamu?

Rád bych shlédl některá videa na Seznamu, bohužel naběhne jen zvuk a zobrazí se jen černé pole videa.

Nejlepší odpověď
flodur

Co to je za nesmysl " Video na Seznamu ".Jaké video ???

Další odpovědi
Emefej

Seznam normálně nepoužívám, teď jsem to projel a žádné video tam nikde nemám.

Pro lahnyho – já na Seznamu žádné články a videa nemám – http://letecka­posta.cz/448917068

mosoj

Za to nemůže chudák Seznam, ale tvůj prohlížeč videí. Neobsahuje všechny náležitosti. Jinak na Seznamu je poradna formou chatu, zeptej se.

IE 11 , win 7 pro 64 bit, VLC media player. Vše běží.

Klaproth

Asi to mají rozbité. Doteď jsme nevěděl, že na vyhledávači Seznam.cz jdou pouštět videa.

anonym

Pokud myslíš https://www.stre­am.cz/ ,tak mi v prohlížeči chrome funguje.

anonym

Pro všechny.Ano na Seznamu bývají u některých článků přiložena videa.Čili není to samostanē video, ale součát nějakého článku.Také mně to nefunguje, ale už delší čas a nevím proč.Zvuk jde, video ne.

gecco

Myslíš stream.cz?
😉
Netuším, proč tobě nefunguje – mně ano…
Win7 Professional x64 – Opera 35.0; Chrome 48.0.2564.109; IE 11.0.9600.18097
Android 4.2.2 – Chrome 48.0.2564.95
___
Na další mašince se mi to nechce zkoušet..
😉

anonym

Takže pro všechny polopatě.
Na Seznamu mám nastavené Novinky, i Dnes, Blesk atd. a když rozkliknu některý článek, tak tam bývá přiloženo video, které nefunguje.
A toto má asi na mysli tazatel.

anonym

Ještě přidám příklad. http://ekonomi­ka.idnes.cz/e­mirates-zvysuji-kapacitu-svych-airbusu-fp6-/eko-doprava.aspx?c=A151116­_005524_eko-doprava_suj

Zde třeba video nefunguje.

annas

Mně funguje, zkoušela jsem jen pustit, ale nesledovala celé.

mosoj

Funguje i s přiblblou reklamou. Právě vyzkoušeno.
Bráníte se aktualizacím a výsledkem je toto !

gecco

Lahny, problém…
😉
To, co máš ´tady´ nastavený neznamená, že to nastavený má stejný nastavení…
Zmiňuješ Seznam (tedy Novinky, ale odkaz dáš na iDnes…!!!)…
______________
Takže ´za mne´ – furt nevím:

  • co tazateli (ne)funguje
  • co má kde (ne)nastavený
  • o jakém se bavíme OS
  • o jakém se bavíme browseru
  • o jakém se bavíme přehrávači

_____________­________________
Pokud máš pocit, že z tazatele dělám h*upa – ne, to ne já – on sám…

anonym

Odkaz jsem dal na iDnes, protože se mně nechtělo hledat video na Novinkách, ale všude byl stejný problém.
Toto jsem měl uloženo v záložkách, protože tīmto letadlem jsme letěli a zajímalo mně to.
A souhlasīm s tebou, protože jak řīká syn, problém s počítačem začíná mezi klávesnicí a židlí.
Poto nelze řešit něco na dàlku a nevědět co ten druhý má nastaveno v počítači.
Já se vždycky ptám NEUMĪM TO A TO, PORAĎTE JAK NA TO.

kefud

Jediná rada byla od mosoje správna, nadarmo se neříká, zeptej se kováře a ne kovaříčka.