Džanička

Zrušení emailové schránky

Dnes mi přišel ze Seznamu email,že mi zruší mojí emailovou schránku,protože jí půl roku nepoužívám.Jenže já jí denně používám minimálne 2× už více než rok.Jakto že mi jí můžou takto zrušit,mám v ní uložené emaily,kontakty apod.Mohly by jste mi někdo napsat emailovou adresu nebo telefon,kam bych si mohla napsat nebo zavolat,aby by mi jí Seznam nezrušil a vysvětlil mi proč chce toto udělat?Díky.

Nejlepší odpověď
kenyrts

možná by stálo za přečtení toto:

Raději se pomalu připravit na přejiti na jinnou e-mailovou stránku!!!!!

Zdroj: http://myego.cz/i­tem/existuje-neco-horsiho-nez-email-seznam-cz

Další odpovědi
Retko

Ahoj. Me tohle taky obcas chodi, ale to v takoveto situaci – kdyz mam zalozenej ucet na seznamu, a ten mam presmerovany jinam, cili na tu schranku na seznamu vubec nevlezu. Az mi jednou za pul roku prijde tato zprava, tak ja tam vlezu a je vsechno vpohode. Nemas to nahodou podobne??

Cili melo by stacit proste vlest do te sve schranky.

A nebo se jeste koukni sem http://napove­da.seznam.cz/cz/zru­seni-emailove-schranky.html

Uprostred je neco o stornovani ruseni schranky, skus projit to co je tam napsano, a podivat se jak to u tebe vypada.

leorespect

Ahojda!
Které oddělení chcete kontaktovat?
Máte zájem o reklamu na našich serverech?
Jste stávající klient a potřebujete poradit?
Seznam.cz, a.s. – centrála v Praze
Adresa: Radlická 608/2, 150 00, Praha 5
Telefon: +420 234 694 111
Fax: +420 234 694 115
IČ: 26168685
Detail na Firmy.cz
Technické problémy s emailem či službou?
napoveda.seznam.cz

Online podpora
Po – Pá od 7.00 do 20.00

Telefon: +420 234 694 430
Po – Pá od 7.00 do 17.00