FikeCZ

Jak se dá zrušit(smazat) e-mail učet na seznam,centrum,a­tlas?Hledalsem v nastaveni ale nic

Nejlepší odpověď
Bobule

Vy asi chcete vědět přesný postup.
Klasicky se přihlašte do emailu.
V levém sloupečku nabídky dole je Nastavení. Klikněte a pak nahoře v řádku je Pokročilé nastavení. Sjeďte úplně až dolů, kde je tučně odkaz Zrušení schránky. Klikněte, zadejte Vaše heslo a schránka bude smazána. Ne hned, ale tuším, že to seznam maže do týdne. Na centrumu je postup stejný, na atlasu nevím.

Další odpovědi
www

Na Seznamu je tuším pod maily (nebo v jejich nastavení) tlačítko Zrušit účet, jinde je to podobné.
Někde to je ale určitě! 😁.
Doplněno: aha, tak přímo schránku, díky!

Hykam

Pokud se na něj myslím déle než půl roku nepřihlásíte, bude smazán automaticky.
Popřípadě zkuste napsat na podporu, jestli je nějaký rychlejší postup.

To WWW: takové tlačítko jsem nikde nenašel, myslím že takové na Seznamu ani není.