8hela

Jak zrušit email?

Jak zrušit email? Na seznamu to nejde. Děkuji H.

Nejlepší odpověď
rynek878

Jestli myslíte e-mailovou adresu na seznamu,tak tu Vám zrušejí(či zanikne) po půl roce jejího nepoužívání.
Samozřejmě,že si na seznamu můžete vytvořit adresu úplně jinou,hezký den.

anonym

Jde zrušit email na seznamu.Už jsem tady někomu radil.Pokud chceš,poradím i Tobě

8hela

Byla bych ráda.Už jednou jsem na seznamu email rušila.Měla jsem to hned,ale teď to nejde. Děkuji za radu Helena

8hela

napoveda.seznam­.cz/CZ/zruseni-emailove schranky.html N E J D E

8hela

Děkuji za odpověď,ale nechci čekat půl roku.Také Vám přeji pěkný den. Helena