beer

Jde Vám nahlásit závadnou odpověď ?

Chtěl jsem smazat svoji odpověď zde http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/libi-se-vam-novy-vzhled-odpovedi
a ono mně to v IE8 nejde..
Doplňuji:
Díky Dr.Axl, červeně to už vidím. Ale čumím, čumím a furt nevím kde a jak „aktualizovat přihlašovací údaje na nový formát“.. V profilu nic není, asi su slepé ))
Více v diskuzi

Nejlepší odpověď
anonym

Už jsem to udělal za tebe.
Ale důležité změny:

  1. Musíš si aktualizovat přihlašovací údaje na nový formát!
  2. Po nahlášení text zčervená, ale čeká na definituvu od admini, tak se třeba někdy do zítřka dočkáš (anebo taky ne a zůstane jen indikace, že odpověď je stornována).

Doplňuji:
Oprava: „definitivu“. (Mám chuť zaklít, jeden překlep a člověk se už zpátky nedostane. Přesto se obávám, že to nepovede k tomu, aby uživatelé více vážili slova, ale naopak zavede ještě větší bordel a zmatek).

Další odpovědi
annas

Kliknete na ikonu ozubeného kolečka (vedle přihlašovací lišty), objeví se 3 sloupky: Následování, e-mail a Profil.
Už jsem aktualizovala.

aramah

Ne nejde,jááááááááá chci domůůůůůůůůůůůůů

Petra09

Tak jsem to ted zkousela a taky mi nejde nahlasit zavadna odpoved.

beer

Jó, to sem tam blbec viděl furt, ale nenapadlo mne to )) Díkec!

anonym

Ad annas, opět mateš pojmy, tys jen aktualizovala nastavení, ale ne zcela nové přihlášení včetně znovuzadání a opakování přihlašovacího hesla.
Neblbni opakovaně neznalé uživatele!

beer

Já to pochopil, hesla vyplnil a poho ))