FikeCZ

jak se to da vymazat.

Konkretne nevim jak se tomu řika ale když napišete třeba www.go tak vam tam automaticky naskoči google.cz cele to potřebuji smazat

Nejlepší odpověď
Alesh

Jako myslíš v prohlížeči? Tys čuměl na nějaký porno stránky a teď nechceš, aby to někdo další viděl, co? 🙂

Záleží na prohlížeči a jeho verzi, každopádně by ve většině mělo jít:

  1. najet na to v nabídce pomocí šipek
  2. klávesa Delete (některé prohlížeče Ctrl + Delete)

nezapomeň též smazat dané stránky z History (pokud teda jde o to viz moje spekulace výše) 🙂

Další odpovědi
anonym

někde v nastavení vymazat údaje o prohlížení.

takto to je minimálně v google chorme :)

příště doporučím anonymní prohlížení, akorát to vždy zapneš po startu prohlížeče a jakmile budeš hotov se svojí „prácí“ ať již byla jakákoliv, vypneš anonymní prohlížení či zavřeš prohlížeč a nic se nikde neuloží :)

RomanP

projeď to Ccleanerem, smaž v browseru historii a všechny cookies