Avatar uživatele
Lenča59

Seznam.cz-E-maily

Taky vám chodí na e-mail na seznamu ty trapný maily Zpravodajství?? Dobře možná je tam občas něco zajímavýho ale nejde to zrušit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, briketka10 před 4079 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Ve většině případů je tam odkaz pro odhlášení odebírání novinek, na ten klikneš a je hotovo. Pokud tam nebude, tak jim můžeš napsat na jejich hlavní adresu, aby ti to už neposílali. Nebo můžeš zkusit zablokovat odesílatele. Klikneš na adresu levým tlačtkem a úplně dole máš „Přidat do blokovaných“. A v případě že by to nešlo ani tak, tak napsat na seznam support, ať ti je zablokujou od nich, pak problém zmizí definitivně.

Já to tak většinou dělám, ale když mám dobrou náladu, tak jim někdy i odpovídám, voni sice píšou „prosím neodpovídejte…“ ale to mě neznaj :))

http://img.pic­tureup.cz/26012013­/c783695cac57a3295e8c5ca­b9dcf75841421a0f3­.png

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Na Seznam mně většinou chodí jen to, co chci.
Pokud přijde něco podobného, je dole vždy možnost Odhlásit z odběru. Využiji toho a příště nic nepřijde.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

Email – nastavení – informační servis

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Mi chodí na všechny tři mé Seznam schránky trapný maily Slevy. A protože jejich antispam je nefunkční, čím dál tím silněji uvažuju o jejich zrušení (těch mailových účtů).
Doplňuji:
www: u Lenča59 to možná půjde, ale já dostávám opravdu spam, o nic takového jsem nežádal, v Informačním servisu mám všechny fajfky vypnuté. Odhlásit se z odběru samozřejmě můžu, maily přestanou chodit, ale ihned jsou nahrazeny jinými maily odjinud, protože odesilatel mě vyřadí z databáze, ale zároveň mou mailovou adresu ihned prodá dále. Už jsem to zažil s anglicky mluvícím spamem na jiném mailserveru, situace se uklidnila až po mnoha letech, až vyhmátli spambot server v Číně.

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek