ManInBlack

Jak zjistit volné místo na novém seznam e-mailu?

Dříve vše bylo přehledně napsáno v dolní části, dnes tomu ale tak bohžel není.

Nejlepší odpověď
marijakes

Nastavit si neomezenou velikost schránky a pak nepotřebuji informaci o volném místě.

Další odpovědi
Michal Kole

Nastavení v levém menu Informace o schránce

briketka10

jé na to se mě neptej mám v tom hokej a nevyznám se v ničem už od Pondělí !!
nejhorší je odesílání html..
čtení souborů se taky změnilo mám si stáhnout nějakej novej Microsoft Office..
kontakty jinak achich ouvej co sem komu udělala :(