Miroslavst

Informace e-mailem o odpovědích

Necháve zaškrtnuté políčko a chodí vám informace o odpovědích mejlem nebo to pokaždé jako já odškrtnete. To by bylo mejlů, že bych nestihal nic.

Nejlepší odpověď
kapka

Mně odpovědi na mejl chodí, ale já nedávám tolik otázek, tak je to pro mě spíš užitečná funkce.
Nemusím tu otázku pak stále kontrolovat, jestli nepřibyla odpověď.

Další odpovědi
anonym

rovnou to odškrtávám,taky bych byla zahlcena

quentos

nechávám to tam, aspoň mám přehled. Ono se mezi tou nevyžádanou pošťou nějakých deset navíc ztratí ;{)>

panenka

Já to odškrtávám

Michal Kole

Mě to nefunguje