petr77

Lze zjistit nějaké informace o vlastníku zrušené emailové adresy?

Stal jsem se obětí podvodníka, který se mnou přestal komunikovat a zrušil si email což byl jediný kontaktní údaj.

Nejlepší odpověď
anonym

Podivej se ve vlastnostech, zjistis IP adresu, tim se da dohledat treba mesto. Nahlas policii podvod s ip adresou, oni jsou opravneni pozadat providera o adresu bydliste a jmeno.

Další odpovědi
badisko

Asi by jsi se divil co vsechno se da vycist z hlavicky e-mailu …:D

setapouch

Ano.
Doplňuji:
Pokud je e-mail odeslany z weboveho rozhrani, pak je IP adresa v hlavicce celkem k… cemu? :) Ale poskytovatele e-mailu maji povinnost uchovavat IP adresy, ktere ke schrankam pristupuji. A z tech se pak da identifikovat odesilatel.
Ale na to se tazatel neptal.

anonym

Přilož ten email…