Lauren604

Jak obnovit smazaný účet na seznam.cz ?

Mám takový problém..zjistila jsem že mi nejspíš smazali účet na seznam.cz (email) Nutně tam potřebuji a nemůžu se tam přihlásit…
Prosím co mám dělat ?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud jsi se tam dlouho nepřihlásila, nejspíš byl smazán…
Obrať se na Technickou podporu – Nápověda → Vyřešit problém teď hned (úplně dole)…

Další odpovědi
marci1

Po půl roce neaktivity je účet smazán. Jinak postupuj jak uvádí „gecco“.

Zbynas

Účet BYL ještě před několika lety po roční neaktivitě na měsíc deaktivován, po měsíci smazán bez možnosti obnovy. Dnes by to mělo být tak, že je doživotní … :hm: