janalada

Jak mam zrušit badoo?

jak mam zrušit badoo

Nejlepší odpověď
hanulka11

http://zitzdra­ve.blog.cz/1001/co-je-badoo-a-jak-z-nej-pryc

Další odpovědi
Mili @

Stovky lidí, kteří se pohybují na internetu, si stěžují na chování komunitní sítě Badoo. Ta v posledních dnech láká nové uživatele tak, že jim posílá e-mailové vzkazy od údajných kamarádů. Když zareagují, aby si zprávu přečetli, program jim tajně zřejmě vytáhne veškeré kontakty z e-mailové schránky a jménem dotyčného automaticky rozešle zprávu dál.Badoo doslova vykrade kontakty z vašeho seznamu a sám s nimi dál pracuje.Před časem měli problém se svými účty také uživatelé Facebooku. Na konci května se jejich schránky začaly plnit falešnými vzkazy od známých, které mají uložené ve svém kontaktním seznamu. Z nich se může do počítače nainstalovat trojský kůň, který sbírá citlivé informace o uživateli. Podobné masivní útoky se administrátoři serveru přitom snaží odrážet už od poloviny května.
Uživatelé stále nejsou v bezpečí
Bezpečnostní experti vyzývají všechny uživatele k obezřetnosti. I když se totiž administrátoři Facebooku snaží podvodné weby co nejrychleji blokovat a všemožně upozorňovat uživatele na hrozící nebezpečí, počítačoví piráti jsou vždy o krok napřed.
google
„Podvodných stránek jsou tisíce a není v našich silách je zablokovat všechny. Na své bezpečí musí dbát především uživatelé, kteří musí dobře sledovat, kam zadávají svoje přihlašovací údaje," uvedl jeden z administrátorů serveru.

Ondřej M

Dobrý den, prosim tě, mám pro zrušení o naše účtu na Badoo? kde je administrátor? di­kes