Pecudka

Jak se zbavit adres, které nemám uložené v kontaktech?

Seznam změnil stránku s emaly, když někomu píši a chci přidat adresu, tak se mi tam objevují i adresy které nemám uložené v kontaktech, nemohu přijít na to jak se jich zbavit,když najedu jen do kontaktů, tak tam jsou jen adresy mnou uložené, tak odkud se berou ty neuložené? Prosím poraďte, děkuji

Nejlepší odpověď
Alesh

Taky mě to se*e, ale neřešil jsem to, tak teď jsem se vybičoval a přišel jsem na způsob, jak je smazat.

  1. vlezu do mailu kliknu na kontakty
  2. do políčka hledat zadám nějaké písmeno, např. „a“
  3. dám hledat a vylezou mi všechny kontakty začínající na „a“ i když je nemám uložené
  4. standardně je zaklikám
  5. dám smazat

Další odpovědi
ivzez

Nežádoucí kontakty jedině smazat ručně.

Seznam už nasadil nový e-mail všem uživatelům a já začínám přemýšlet
o jeho zrušení (o přechodu jinam). Téměř nic mi tam nefunguje…

Ale abych novému e-mailu nekřivdila, přijde mi, že v novém je snazší
správa kontaktů. Kontakty přímo ve schránce mi přijdou přehlednější.