Lgee

Jak to udělat?

Například abych nastavil počet maximálních návštev webové stránky na 2000 například. Po tomto limitu už by to žádné návštevníky na web nepustilo. Objevila by se nějaká hláška že není možné přistoupit k tomuto webu.
A potřeboval bych vědět jak lze udělit přístup pouze Vybraným IP adresám.
Nechystám nic nelegálního pouze přátleský server na jednu flaah hru (provozovatele mají limit hráčů.) Děkuji.

Nejlepší odpověď
Roman71

Pravděpodobně by se tohle dalo řešit přes nějaké počítadlo pro sledování návštěvnosti, ale nejsem schopný poradit konkrétně jaké a jak to udělat. Běžným HTML5 to nebude možné udělat, ale v kombinaci s Javou a CSS by se možnosti rozšířit daly.

Další odpovědi
aliendrone

Zapomeň a zavolej si někoho, kdo tomu rozumí. Na tohle HTML nestačí, potřebuješ nějaké scriptování. např. phpscript či javascript nebo tak něco.

Nwm jak se to dělá dnes (nějaký pátek se už webu nevěnuji), ale za mne se to řešilo (přístupy z IP) na severu pomocí konfigurace souboru „.htaccess“ (u Apačů).

Tady máš ukázku – návod na počítadlo > https://www.tvorba-webu.cz/php/po­citadlo_navstev­.php