Gus_Fring

Co si o mně myslíte?

Neznáte mě, ale na základě mých otázek a odpovědí jste si ke mně museli vytvořit nějaký vztah. Třeba mě máte rádi, třeba ne, třeba vás vůbec nezajímám, ale i to je vaše stanovisko ke mně.

Taky mě napadlo, že bych tento účet jednou smazal a začal odznovu. Teď to ale nehodlám dělat v nejbližší době.

Nejlepší odpověď
Drap

nic

Další odpovědi
annas

Nepřemýšlím o tom.

Záleží vám na tom, co si někdo o vás myslí? To neovlivníte. Názory druhých jsou jejich názory,. AŤ si myslí cokoliv, vypovídá to o nich.

Pokud jste přesvědčený, že jednáte správně, stejně tak se rozhodujete podle svého vědomí či svědomí, pokud selžete, je to váš problém. Je to přece váš život, jste za něj sám zodpovědný, tedy za své činy atd.

Ti jedinci, kteří vám důvěřují, nepotřebují žádné důkazy. Ty, kdo vám nevěří, nepřesvědčí žádný důkaz.

Jste, jaký jste. Žijete podle sebe, nebo podle rad těch zvnějška?

Neplatí, že na světě není člověk ten, aby se zalíbil lidem všem?

elkon

Další se zbláznil. Už byste si mohli založit buňku.

zjentek

Hmm… To by tady mohl říct každej! (; D; D;

Mr. Marek

Tvoje otázky jsou zajímavé, jsi v pohodě.

JežíšKristus

Nejspíš nemáš v oblibě starce na vozíku.

Emefej

Ještě jsem se nad tebou nezamýšlel a asi ani nebudu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.