Marty Koller

Jaké nejhorší vlastnosti si myslíte, že má mé znamení Býk?

Pro ty, co věří v astrologii

Nejlepší odpověď
Drap

Býk je to úplně nejhorší znamení jaké může být. Vím to zcela přesně. Má žena je narozená v býku takže vím o čem mluvím

Další odpovědi
zjentek

Myslíš ÚPLNĚ TO NEJHORŠÍ z pestré palety negativních vlastností bejka? Tedy řekl bych FLEGMATIZMUS. Byk je živoucím důkazem, jaká ukrutná míra lhostejnosti, pohodlnosti a netečnosti může opanovat jinak někdy i křehkou lidskou bytost.

Drape, díky za informace, TO JE BOMBA! (;

successful

Býk je v klidu. Zemská = materiálně založená znamení vědí oč kráčí. ;)
Žádná není asi nejhorší. Ale i ty dobré můžou být na škodu, když jsou přehnané nebo špatně cílené – jako tvrdohlavost a workoholismus.

Podle mě je jejich negativem to, že když nenajdou něco v čem vidí smysl, co je naplňuje, tak pak můžou být nešťastní a mrhají časem. Většinou je pro ně myslím typická vyrovnanost, ale když nenajdou ten smysl, tak můžou upadat ke smutku/depresím. Takhle to platí pro všechna ta zemská znamení. Nejvíc pro kozorohy, protože ti tomu materialismu-pragmatismu a ctižádosti nejvíc vévodí a navíc jsou ještě k tomu citliví a mají přirozený sklon k depresím (narozdíl od býků a pann). Jako u všech zem. znamení je tam taky trochu sklon k perfekcionismu, což sice není nic zlého, ale když vše není tak dokonalé, jak si představují, tak to taky může vést ke smutku. Ale býci jsou na to nejmíň hákliví, protože si dokážou udržet tu svou vyrovnanost a kladnou hlavu. O něco víc ten perfekcionismus a jeho nenaplnění prožívají panny, které lpí někdy až přehnaně na detailech a dokonalosti. Ale taky ještě dobrý. Býci jsou realisté s kladnou hlavou, panny jsou taky realisté, nenechají se unášet a dokážou se trochu povznést. Ale kozorozi jsou realisté se sklony k pesimismu, vše moc prožívají a ve všem hledají smysl. I býci a panny hledají smysl a řád, ale býk je v tomhle ohledu docela kliďas. ;)
Pro všechny ty zemské platí, že dokáží být neuvěřitelně vytrvalí a jít si za svým až na konec světa, ale jak jsem říkal, když nenajdou ten smysl a nemají motivaci, tak můžou být líní – nevidí smysl, tak ani nemá smysl něco dělat. Můžou pak být nešťastní.
Býci neradi mění rozhodnutí, neradi se uchylují k něčemu novému a občas můžou mít mírné sklony v neochvějnou víru v sebe, své schopnosti nebo v určitou věc. Navzdory jejich realističnosti, tam můžou být v tomto ohledu iluze. Jakože si říkají „pohodá,“ jenže ono to tak pohoda úplně není. (To mě štve třeba na blížencích, pro ně je všechnov pohodě 😂).
Jsou žárliví, mají sklony k majetnictví a ovládání.
Někdy možná nedostatečně empatičtí a občas jsou nerudní vůči ostatním, když hledí jen na sebe a své cíle.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.