dust8

Co si o mně myslíte?

Nejlepší odpověď
annas

Neznám vás. Vycházím z položených otázek.

Líbí se mně vaše jazykové dotazy, přiznávám, že u některých slov jsem neuvažovala o jejich etymologii, často jde o výrazy, které jsou jen zdánlivě vzdálené. Není vždy snadné přijít všemu na kloub.

Ale podle zákona dialektiky – vše souvisí s něčím. Třeba jedna otázka – historie vázání mašlí na dárcích je pro mě opravdu zajímavá.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-na-darky-davaji-zavazane-masle-odkud-vznikl-tento-zvyk

„Proč se na dárky dávají zavázané mašle? Kde vznikl tento zvyk?“

Z některých dotazů vyplývá, že máte zřejmě zdravotní problémy, máte rád pivo atd.

Chováte se slušně, neurážíte atd.

Další odpovědi
hapiky

Někdejší kvantita se pomalu posouvá ke kvalitě.

doktorwho

Neznám, nevím.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.