mokador

Co si myslíte o Chucku Norrisovi

Nejlepší odpověď
anonym

Zase věčné opakování, viz několikm sstránek opakování.
Už si konečně od května přečti kodex a přestaň se producírovat.
Doplňuji:
P.S. Doufám, že tentokrát uspokojím dědupetra, že se mi podařilo vložit odkaz, i když je jich asi 5 stránek.
Ad Berušinka, a divíš se, člověk má pocit že mluví do dubu, někdy mám sto chutí místo slov poslat po netu pořádný kopanec, aby se dotyčný probral a dovtípil.
Vidíš a s tím překlepem je to dobrá inspirace, příště místo hrstky nadávek, vložím záměrně jako příznak rozčilení pár překlepů a každý hned pozná expresivní nádech. Někdy i maličkost dokáže divy.
Ale víš, že jinak je můj jazyk vytříbený a pravidelně si chyby kontroluji v náhledu.
Teď jsem holt odklikl dřív než zapůsobila cenzura rozumu.

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/take-vam-tolik-imponuje-bozsky-chuck-norris

Další odpovědi
dědapetr

O Chucku Norrisovi si nemyslím nic.

Pro Dr.Axl, kvůli mě to nemusíš dělat a uspokojovat mě nemusíš. .

Berušinka

Dr.Axl – klid =D Koukám, že Tě to naštvalo tak, že se Ti na klávesnici pletly prsty =D =)

led

Nespomínajte nám človeka, ktorý omdlie pri vianočnom kaprovi. Je to padavka.
Už ho radšej ani nespomínajte. Už mám pripravený prst na vymazaní otázky!
Ešte nám náš Dr.Axl od hnevu začne internetovo koktať 🙂. Doktore, klid a pevné prsty!

Kerberus

Dr.Axl, tentokrát jste mě o chvíli předběhl. 10 stránek o nesmrtelném a nejchytřejším člověku na světě …

anonym

Ad Kerberus, ale je to fakt, ne?
Je na čase, aby se zvedla jednotná vlna odporu, abys v tom věčně nezůstala sama.
Pokud to po prázdninách neopadne, asi nastane etapa mazání.

Kerberus

Také si říkám, že snad školní rok situaci změní – bude víc dotazů na domácí úkoly. I v tomto směru bychom se měli sjednotit a úkoly nevypracovávat, ale to předbíhám. Kéž bych se mýlila?

anonym

Ad dědapetr, ber to s ironií, to jen, žes mi to minule vytkl, tak jsem se snažil polepšit.