bolak

Co si myslíte o opakování otázek?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

pokaždé lze odpovědět jinak, něco doplnit, uvést jiný zdroj na net, …

Další odpovědi
venkovan

Skleróza, že byla položena, neznalost vyhledání, nový človíček – pokud nejde o život tak se nic neděje. Třeba někdo přijde s novou odpovědí.

anonym

Opakování je matka moudrosti! Já bych to popslal těmito slovy: Nika: Je lepší se zeptat a být hloupý pět minut, než se nezeptat vůbec a být hloupý celý život.

hanulka11

že už se tu někd o ptal ,na to co se ptáš ty

Damiana

Nejhorší je, když se někdo ptá, jestli mu půjčím prachy, já dělám, že to neslyším a on to furt opakuje a opakuje… Děs.
Paradoxně, když půjčím a ptám se, kdy je vrátí, tak je zase stižený hluchotou on.

mosoj

Že někdo se zmůže na otázku, někdo jenom na to opakování a odpověď mu už vůbec nic neříká.
Ale ono je opakování a opakování.
Doplňuji:
Navíc mně nikdy opakování otázky nevadilo. Mně vadí blbé odpovědi.

bolak

hanulka: těš se na co se zeptám zejtra ve 20:12