Avatar uživatele
anonym

Také vám tolik imponuje božský Chuck Norris?

Mám nad postelí jeho plakát – 3 krát 5m.Svíčku neustále vyměňuji,oheň nesmí zhasnout.
Nejvíc se mi líbí známý seriál „Texas Ranger“ – hlavně začátek,jak Mistrovi majestátně plápolá Jeho Kožeňák.
A ten neproniknutelný výraz Jeho tváře.
Jsou chvíle,kdy stojí za to žít.
A co vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, anonym, aramah před 5007 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Také jsem několik dílů seriálu viděla – pohádka o nesmrtelném hrdinovi, který vždy a všude přišel včas, všechno přežil, zkrátka zachraňoval lidi a svět. Jediný klad, snad to, že ovládal bojová umění.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

No,neznám Vás,jinak bych řekla,že to myslíte ironicky,ale každý má rád někoho jiného.Já k jeho fanouškům nepatřím.Nelíbí se mi jeho filmy ani jako mužský.Je malý,zrzavý a má fousy.Brrrrr…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Toruk

Bubca si určitě dělá legraci. Chuck není mým nejoblíbenějším hercem, nicméně mám ho celkem rád. Mám rád kladné a přímé hrdiny- takové on hraje. A jak Iliines zmiňuje charakter, to se mi taky líbí. A že hraje pohádky? Co na tom, kdo nemá rád pohádky- v té či oné podobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Muj typ to neni-ale bojovou techniku spatnou nema,myslim ze je u volneho stylu,coz neni tak spatne.Malo jsem videla jeho filmu a i kdyz neoplyva krasou,tak muze byt charakterni,tot muj dojem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

nejlepsi na nem jsou vtipy o nem,ale dam vam za pravdu,neni zas az tak spatny herec,mam s nim par snimku.mimochodem vite,ze kdyz zacinal v Texas rangers,tak mel uz 60 let?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

To bude asi americký princ Bajaja.
Jen mne udivuje, jak dokáže vždy vše vyřešit (rukama, nohama a dokonce hlavou!) v poslední vteřině.
Asi má GPS hodinky a Fantomas s Rumburakem mu dělají anděly strážné…

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/proc-chuck-norris

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Náhodou… před pár lety měl něco do sebe (a něco aj za sebů).
Mám kamaráda a ten ho „žere“ doteď. Já už teda ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Tihle hrdinové zrovna mezi mé oblíbené nepatří,ale musím přiznat,že má něco do sebe.Mám ráda A.Hopkinse a Jacka Nicholsna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Filmy s tímto pánem nemusím.A je jedno,že jsem muž.Je mi něčím protivnej.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek