Také vám tolik imponuje božský Chuck Norris?

Mám nad postelí jeho plakát – 3 krát 5m.Svíčku neustále vyměňuji,oheň nesmí zhasnout.
Nejvíc se mi líbí známý seriál „Texas Ranger“ – hlavně začátek,jak Mistrovi majestátně plápolá Jeho Kožeňák.
A ten neproniknutelný výraz Jeho tváře.
Jsou chvíle,kdy stojí za to žít.
A co vy?

Nejlepší odpověď
annas

Také jsem několik dílů seriálu viděla – pohádka o nesmrtelném hrdinovi, který vždy a všude přišel včas, všechno přežil, zkrátka zachraňoval lidi a svět. Jediný klad, snad to, že ovládal bojová umění.

Další odpovědi
martina1

No,neznám Vás,jinak bych řekla,že to myslíte ironicky,ale každý má rád někoho jiného.Já k jeho fanouškům nepatřím.Nelíbí se mi jeho filmy ani jako mužský.Je malý,zrzavý a má fousy.Brrrrr…

Toruk

Bubca si určitě dělá legraci. Chuck není mým nejoblíbenějším hercem, nicméně mám ho celkem rád. Mám rád kladné a přímé hrdiny- takové on hraje. A jak Iliines zmiňuje charakter, to se mi taky líbí. A že hraje pohádky? Co na tom, kdo nemá rád pohádky- v té či oné podobě.

anonym

Muj typ to neni-ale bojovou techniku spatnou nema,myslim ze je u volneho stylu,coz neni tak spatne.Malo jsem videla jeho filmu a i kdyz neoplyva krasou,tak muze byt charakterni,tot muj dojem.

iceT

nejlepsi na nem jsou vtipy o nem,ale dam vam za pravdu,neni zas az tak spatny herec,mam s nim par snimku.mimochodem vite,ze kdyz zacinal v Texas rangers,tak mel uz 60 let?

Bumbes

To bude asi americký princ Bajaja.
Jen mne udivuje, jak dokáže vždy vše vyřešit (rukama, nohama a dokonce hlavou!) v poslední vteřině.
Asi má GPS hodinky a Fantomas s Rumburakem mu dělají anděly strážné…

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/proc-chuck-norris

dagry

Náhodou… před pár lety měl něco do sebe (a něco aj za sebů).
Mám kamaráda a ten ho „žere“ doteď. Já už teda ne.

Vicki

Tihle hrdinové zrovna mezi mé oblíbené nepatří,ale musím přiznat,že má něco do sebe.Mám ráda A.Hopkinse a Jacka Nicholsna.

Michal

Filmy s tímto pánem nemusím.A je jedno,že jsem muž.Je mi něčím protivnej.