Marvan

Proč Chuck Norris

Nikdy mi nebyla jasná jedna věc, proč zrovna Chuck Norris se stal celosvětovým terčem šíření tísíců vtipů.
Kdo vybral právě jeho, kdy se vlastně začly vtipy šířit a proč.

Má to nějaký hlubší význam, nebo jednoduše někdo ukázal prstem do zhluku herců a padlo to na Chucka?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Každý soudný člověk po zhlédnutí několika prostoduchých "pohádkovýchů filmů s neomylným, nesmrtelným, nejčestnějším a superspravedlivým bojovníkem POCHOPÍ.
V Evropě máme obdobné hrdiny například v seriálu Kobra 11, taky neuvěřitelná pohádka pro primitivy.
Upřímě řečeno, se raději podívám na kvalitní dokument (o čemkoliv), než na takovou neuvěřitelnou, pohádkovou slátaninu.

Další odpovědi
annas

Mnohdy je lepší být řadovým bojovníkem než se dělat dokonalým, který sice něco umí, ale vysoké sebevědomí mu v tomto směru ubližuje. Dobře se pak do něj ostatní strefují.
Doplňuji:
Teorie evoluce neexistuje, existuje pouze seznam živočišných druhů, které nechal Chuck Norris přežít.

USA by ušetřily miliardy dolarů, kdyby si namisto armády najmuly Chucka Norrise.

anonym

To je figura tak vycucaná z prstu a takovým způsobem,že jí uvěří a „bere“ opravdu jen nekomplikovaný jedinec.
Žádný význam,natož hlubší, to nemá,jednoduše se zkarikoval sám.
A ty stupidní příběhy. Na to musí být talent.
Legenda o Jánošíkovi,co bohatým bral atd. je syrová realita.

anonym

tak v tomto pripade bude mnohem vypravnejsi nez Wikipedie … trochu méně vážný projekt Necyklopedie : http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Chuck_Norris … je to hlavně sranda, kdyby víru v dokonalost a neomylnost Chucka Norrise někdo zpochybnil, tak tu legraci kolem jen zkazí. Znáte Járu Cimrmana ? Samozřejmě že ano, kdo by tohoto českého velikána neznal.

„Moderní medicína už ví, že slzy Chucka Norrise léčí rakovinu. Chuck ale nikdy nebrečí. Nikdy !!!“

Fallen Angel

On se nestal terčem vtipů, nebo jejich obětním beránkem, on ty vtipy na sebe i sám píše! Je to kvůli seriálu Walker, Texas Ranger, kde hraje téměř dokonalého rangera.

jakube33

Tady máš odkaz.Vše o něm.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Chuc­k_Norris