Kuře

Co si mám přát k Vánocům?

Dobrý den, je mi 12 a vůbec nevím co si mám přát k Vánocům. Mamka už se mně několikrát ptala, ale já prostě vůbec nevím. Dokážete mi prosím poradit? Nezajímám se o módu a líčení. Spíš o zvířátka, ale už mám osmáka takže jiné zvíře nepřijde vhod. Taky si nechci přát žádné knížky, protože chodím do knihovny a plyšáků má mamka plný zuby =D Předem děkuji za jakoukoliv dobrou odpověď

Nejlepší odpověď
WeeBear

Také jsem byla nucena si o něco říct, ale mám vše a nepotřebuju vůbec nic. Tak jsem si napsala o záclonu do pokoje, povlečení a toustovač, je mi patnáct.

Jak jsem psala, neotřebuju zcela nic, ale po nové zácloně sladěné s pokojem toužím dlouho. 🙂

Každopádně si v prvé řadě přeju Vánoční pohodu, přijede se na nás podívat mamka i 10-lettý bráška (rodiče jsou rozvedení), tak si ze všeho nejvíc přeju, ať se mi povede cukroví, plánuju dělat poprvé sama perníčky a rovnou perníkovou chaloupku, uff. 🙂

Další odpovědi
barnajka

A není hloupost něco si přát, když si vlastně nic nepřeješ? :) Tobě tak do pokojíku přibude další „krám“, na který bude jenom sedat prach a rodičům zase zbytečně zhubne peněženka. Zkuste se teda třeba domluvit, že letos budou vánoce bez dárků, ale že ten svůj dárek budeš mít u nich „schovaný“ – měsíc, půl roku…zkrátka tak dlouho, dokud neobjevíš něco, co bys fakt moc chtěla :)
A nebo si přej nějaký zážitkový dárek – třeba že si půjdete každý víkend zabruslit a pak dát mňam mňam šlehačkový pohár do cukrárny.
A nebo chtěj výlet někam do zábavního parku, odpoledne strávený u koní…možností je spousta!
Pokud máš ráda zvířata, můžeš se s rodiči domluvit a společně adoptovat zvířátko v zoo…a nebo nějakýho chudýho černouška z Afriky.
Zamysli se – ty tady řešíš „vážný“ starosti, co si přát, když všeho máš dost a nic vlastně ani nechceš…a děti v Africe nebo Indii nemají ani to nejzákladnější jídlo :( Jasně, že to není tvoje vina a ty je všechny zachránit nemůžeš,… Ale není lepší pomoct aspoň jednomu z nich, než ty vaše peníze utratit za absolutně nepotřebný zbytečně zbytečný nepotřebnosti??? :)

Doplněno:
Michale, to tvoje plavání už začíná být fakt na zabití :D
Mimochodem: ty plaveš?
Šak znáš to, ne – takový 3 bazény minimálně, svižným tempem…plavání formuje postavu, rovná záda… :D
Čéče, ti řeknu…já plavání nikdy moc nedala. Ale co si tady čtu ty tvoje rady, začala jsem do bazénu chodit…a fakt!!! Postavičku mám jak ze soustruhu, skolióza taky zmizela…
Akorát někdy večer mě tak jaksi podivně bolívá zadek :/ Dlouho jsem nevěděla, co by to mohlo být a opravdu jsem byla dost vyděšená ://
Až dneska jsem se odvážila tam dozadu mrknout…a ulevilo se mi jako blázen!
Žádná osteoporoza, žádný nádor…ono to ploutev! Ocasní :D
A další mi začínají rašit za lopatkama ;)

anonym

Tak jestli máš ráda maminku a tatínka, tak si přej aby s tebou zůstali navždy. A když už je to splněno, tak si přej vrtulník na dálkáč. Ty lidi dneska mají všechno, tak vymýšlejí co ještě chtějí? K čemu něco potřebují? V sídlištích si lidé pořizují pejska. Především ti, co bydlí nahoře, v posledních patrech. To aby nezamrzl výtah. Co si chceš skutečně přát k Vánocům? To, co bys mohla dostat, to co potřebuješ, – jenže co dítě potřebuje, to mívá. Pečlivé starostlivé rodiče. Jejich hodnost. Lásku a stabilitu. Tak řekni že chceš Francouzštinu. Bude to dřina ale dárek bude to, co s francouzským jazykem dokážeš a to napořád. Já bych ti koupil syntezátor Korg M50 anebo
http://kytary­.cz/roland-bk-7m/HN117542/
vždyť i kultura je krásná věc. Ne jen za kulturu platit, ale umět se jí zúčastnit.

A když už máš skoro vše, tak ať ti postaví dům. Ten je a byl nejdůležitější pro přežití.

lexx

No a knížka o chovu domácích miláčků, nepřijde vhod ? Je to investice a navíc trvalá. Nebo do páru slečnu osmandu aby mu nebylo smutno. Můžeš pak chovat a prodávat dál. Já si přeji jakž-takž přežít rok 2012, zdánlivě levné ale obtížné nesmírně.

Drap

Nejlepší odpověď dostaneš ne od nás, ale sama od sebe. Tak se zeptej sama sebe

rosinka

A co třeba houpací křeslo do tvého pokoje?

briketka10

Já Ti moc neporadím, máš osmáka, pořídili jste si 4letého křížence pejska, zajímáš se o to, kolik stojí mainská kočka? Další živé zvíře bude vyžadovat pozornost, volila bych nějaký předmět.Máš ráda i koně tak třeba nějakou PC hru o nich..

DDarent

Máš ráda zvířata, čtení a plyšáky…
čtení: http://www.al­za.cz/amazon-kindle-3-d254244.htm
zvířata: http://www.al­za.cz/sada-ant-artists-mravenci-d75371.htm?kam­pan=zbozi.cz#fo­to
plyšáci: http://www.kostymy-zbrane-figurky.cz/plysak-national-geographic-Zirafa-plysova-hracka-p-1851.html

Michal Kole

Přej si plavecký kurz, ať se naučíš plavat. Bez umění plavat tě nevezmou na některou střední školu, např. pedagogickou a na některých vysoké školách je taky plavání povinné.

Plavání je navíc zdravé, rovná např. záda, dobře se při něm formuje postava.

PetraLehka

Upřímně ve 12 letech máš na líčení ještě čas. Ale tak můžeš si třeba přát nějakou hračku nebo krmení pro osmáka. Já mám stejně starou sestru a k narozeninám jsem jí koupila korálkové náramky z https://www.mi­dorini.cz/koral­kove-naramky/ a byla z nich nadšená. Tak se na ně mrkni a třeba se budou líbit i tobě 🙂