Miroslavst

Znáte postavy z obrazu poslední večeře?

http://images3­.wikia.nocooki­e.net/__cb200­90824225943/ne­cyklopedie/ima­ges/1/1e/Chuc­k_Norris_p%C5%99­i_Je%C5%BE%C3%AD%C5%A1ov­%C4%9B_posled­n%C3%AD_ve%C4%8De%C5%99i­.png

Nejlepší odpověď
iceT

…ale se mě zdá,že je tam málo lidí,má jich být asi 12,Ježíš vprostřed,po pravém boku podle jedné teorie Máří Magdaléna a ostatni jeho učedníci-Petr,Jidáš…jména všech bohužel nevím…no a Norris,ale je tam jak pěst na oko…

Další odpovědi
panenka

je tam noris 🙂
Doplňuji:
Norris pardon

Mili @

Podle Da Vinciho má sedět vlevo vedle Ježíše Máří Magdalena, ale ten chlap tak teda nevypadá… 🙂
Norrise jsem si nevšimla, jejda…!