Kajdamajda

Dárek pro tatínka k Vánocům?

Dárky už jako mám, ale ještě třeba nějaká drobnost, napadlo mě udělat klíčenku, ale jak mám provrtat kamínek? nebo jak ho připevnit na klíčenku?

A nebo nenapadá vás něco?

Nejlepší odpověď
Drap

Lze i přilepit. Kamínek jde provrtat i vrtačkou , chce to ovšem kvalitní vrták, trochu vytrvalosti. Kámen jde i provrtat pomocí luku, písku a hůlky z černého bezu.

Další odpovědi
elektrikář

Kámen jde vrtat vídiovým vrtákem,ale malými otáčkami ale vtrák se musí chladit vodou.Jinak se tak ohřeje že se spálí.Druhá možnost je mněděná trubička nebo drát a prášek z rozdrceného karburundového kotouče v oleji do které se „nástroj namáčí“