v1t1l1g0

Co opravdu pomáhá proti klíšťatům u psů?

Vim, ze se to tu uz hodnekrat resilo ale odpovedi jsou vetsinou radu let stare a proto se zeptam – co opravdu pomaha proti klistatum? Nechci davat nekolik stovek za obojek, u ktereho to je „bud a nebo“ viz. zkusenosti na Heurece (alergie, neucinnost..)

Mam rocni Shibu a denni boj s klistaty si fakt nepreju, takze bych rad slysel vase zkusenosti a rady.

Diky!

Nejlepší odpověď
kodl67

Moje psice používá toto.
https://antipa­razitika-pro-psy.heureka.cz/bi­oveta-top-spot-on-stronger-dog-s-1x1ml/#
Ale je celoročně venku na zahradě+každodenní procházky na volno,bez vodítka po louce,poli,v lese…
Loni jsem jí vytahoval za sezónu 3,letos zatím 1 klíště.

Další odpovědi
mosoj

Byla tady jedna velmi dobrá rada. Využil jsem ji u koček. Pangamin !!!!!!
Pomůže, neublíží. peněženku nezatíží.

obusek22

my našemu dáváme speciální prášek který nám dává veterinář a ten je jak na blechy tak klíštata,zkuz se zeptat u veterináře :)