Avatar uživatele
iwetax

Co proti lupům, které má štěně?

Co proti lupům které má štěně?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5171 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BENYTA

Pokud je štěně do půl roku,koupat jen v případě vyválení v exkrementech a podobných libůstkách – ryba u popelnice -velké lákadlo. Sice mám psy hladkosrsté, malé pinče, tak se mi to radí, taky jsem je kdysi koupala před výstavou,ten den byli lesk blesk,následující hned lupy.Už koupu jen sprchováním vlažnou vodou,šampon pouze při událostech popsaných výše,hyperaler­genní,od veterináře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anetadela1

To slyším poprvé, ale jestli je opravdu ještě malý, tak zkusit vyčesávat. JInak sehnat nějaký dobrý šampon.....

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

Ono asi záleží kolik má měsíců.Hlavně bych ho zbytečně nekoupala.Stejně se nemá dřív než po půl roce.Má skušenost je nepoužívat tzv.psí šampony,ale dětské s neutrálním ph.Nevím je to můj názor.Jestli ho to svědí může jít o alergii a to pomůže jen veterinář.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Štěně nekoupejte,pokud ano,tak jen v dětském šamponu.Používejte promašťující kondicioner pro psy.Do jídla přidávejte pupalkový olej po několika kapkách.Popřípadě nasaďte dietu:kuře bez kostí,rýže,špetka soli.Pokud krmíte granulemi,tak jen kvalitními:pro­plan,eukanuba apod.V nejhorším případě navštivte veterináře,pokud je pejsek malý,aby se něco nezanedbalo.Lupy jsou u štěňat do tří měsíců normální

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamarád

Mám s tím vlastní skušenost. Doporučuji cokoli proti vším.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek