PaNdA^

Proč si můj pes pořád líže packy a jakoby si z nohou vykousával něco?

Blechy nemá na 100% prohlídl jsem ho sám na místě kde se pořád vykusuje… Nic jsem nenalezl..Kouše si pořád jen jedno a to samé místo, a na něm jsem nenašel nic.. Poradí někdo co by to mohlo být?
Doplňuji:
Je ot čínský chocholatý pes, labutěnka(Takže chlupatý naháč :D)

Nejlepší odpověď
badisko

ze jsi nic nenasel jeste neznamena ze tam nic nema …:D

Další odpovědi
briketka10

poradí jen veterinář..
Doplňuji:
tos ještě nebyl /a u toho doktora ??
nechápu..

beer

Příčin může být více, ale v této roční době může nejvíc problémů časem způsobit zapíchnutá osina. Určitě bych navštívil veterináře.

Zdroj: Vet.praxe

Banshee

To dělal i náš pes. Taky jsme blechy nenašly, ale šampon proti blechám pomohl. :) Takže bych ho zkusila vykoupat.

kamila44444

Může to být vyrážka, ekzém a nebo to může být nějaký ten parazit. Buď to může mít blešky, sametky, dravčíky-vypadají jako chodící lupy… další možnost je alergie na krmivo.V tom případě by se pejsek začal škrábat za několik hodin po nakrmení. Je i možnost, že tam jen něco má. Nějakou špínu, nebo mu vadí dlouhé chloupky mezi polštářky. Vyzkoušejte to a kdyžtak zajděte k veterináři :))
Doplňuji:
co je to za plemeno? Někteří pejsci to dělají i z toho důvodu, že se nudí

mosoj

Zcela přirozené. Zvířata se tak sami čistí. Dělají to i kočky.

nonnel

Mám pejska a ten to taky dělá. Kouše si dlouhé chlupy mezi polštářky. Zkoušel jsem mu to po vykoupání namazat Indulonou, ale stejně to dělá. Párkrát už šlápl na včelu. Poznal jsem to podle kviknutí.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.