natushka

Jak zjistit, že má váš pejsek blechy?

díky za odpověď

Nejlepší odpověď
beer

Ano, nejenom se drbe, ale snaží se blechy zlikvidovat zubama – „prokousává“ špičáky srst. V srsti také najdeš blechy, nebo jejich černé výkaly.
Doplňuji:
Nejsou to jen výkaly, ale také zvratky – potrava pro bleší larvy..

Další odpovědi
kikina.k

To je jednoduché,vetšinou že se váš pejsek pořád drbe ;) (a nebo ho prohlídnout,po blechách zůstávají takové malinké černé kuličky).

rottwy

Přesně tak, blechy poznáš nejen podle chování pejska, ale také když mu prohlédnete srst, buď nějakou samotnou blechu uvidíte nebo jak už tu bylo zmiňované, zanechávají za sebou výkaly a zvratky :)

anonym

Me veterinarka rekla , ze nejvice blech se drzi za krkem .. prejizdejte mu prsty pomaloucku proti srsti a uvidite cerna hovinka. -iv-

elektrikář

Pokud použijete derazitační šampon,také je nuté asanovat pelíšek a čalouněný nábytek kde pejsek pobývá.

amelie95

Poznáte to tim,že pejsek se všude a pořát drbe a nebo když ho prohlédnete,tak můžete najít blechu a nebo taky černé kuličky které po blechách zůstávají

samicek333

Tak určitě se drbe a taky občas můžete i blechu v srsti zahlédnout, pak stačí psa pořádně vykoupat a je to zas dobrý.

Kajolka

K té tabletě rozhodně doporučím kouknout na tentp web https://www.chra­nime-psy-proti-klistatum.cz/. Jsou tam fakt užitečný ifno :)

walerianecek

Ahoj, ano. Je to ale na předpis, musíš pro to za vet. Hele, spokojeni jsme. Nikdy nebyl problém. Naopak. Navíc ty tablety jsou ochucené, takže v pohodě pro psy.

Sabulak

Ahoj, je tu někdo, kdo má zkušenost s tabletou Simparica. Je proto blechám a dalším škůdcům… Dával ji někdo psovi? Jak jste byli spokojeni s účinkem?