nimecacek

Proč pes olizuje člověka?

Nejlepší odpověď
Drap

Dává mu na vědomí svoji přítulnost. Považují člověka za spřízněného. U psů to neni nic nezvyklého, že se vzájemně olizují.

Další odpovědi
Dochy

Ochutnává večeři…
😉
A nesouhlas s těmi prasaty. Pro spoustu zvířat je to normální projev náklonnosti a nedovolit vlastnímu psu aby mně olíznul??? Osobně bych na to olíznutí byl hrdej a ne se mu bránit.

cochee

Protože je dotyčný člověk čuně. Kdyby nebyl, psovi by to nedovolil a pes by člověka neolizoval.
Dopl.: Dochy, budeš pak na sebe taky hrdý, až zjistíš, že máš ve vlastních výkalech červy, anebo až ti zjistí při odborném vyšetření nějakého jiného „hezkého“ parazita?

ivzez

Protože si to ten člověk nechá líbit.
Nikdo rozumný by to psovi neměl dovolit.