tencosepta

Co je na tom pravdy?

http://aeronet­.cz/news/zdese­ni-a-sok-ve-fedu-nemecko-potichu-planuje-vstup-do-sdruzeni-brics-ktere-ovlada-rusko/ Je to blábol nebo to je opravdu tak, jak říká článek?

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak tomu říkám info !!!
Doplňuji:
Říkám to stále, že politika se dělá především jinak, než bychom si to mysleli. A do médií se dává jen to, co politika chce. To bylo, je a bude vždycky tak.
Klasický příklad : nedat lidem možnost dialogu, ale hned je hnát do nepřátelství s Assadem a Ruskem. Co se z té „podpory“ syrské svobodné armády(„povstalců“) stalo – všichni víme a k těm 100000 mrtvých (civilistů)v Sýrii se evropská politika nějak nechce vyjadřovat, že vlastně podporovali ISIS, proti kterému dnes zase musí vyzbrojit někoho dalšího

Další odpovědi
quentos

Co je na tom pravdy, nikdo netuší, ale jestli to pravda je, pak už bude lehké uvěřit, že v 11. září má prsty samotná americká vláda v čele s prezidentem a že je to banda sebestředných prasat, která se neštítí ničeho, dokonce ani obětování nevinných životů.

mosoj

A co jim zbývá ? To jste si nevšimli , že první krok ke zrušení dolaru jako světového platidla byl již udělán mezi Ruskem a Čínou. Ti se dohodly že budou ropu a zemní plyn mezi sebou účtovat v rublech. Jakmile se toto začne provádět, jsou ekonomiky EU a hlavně USA v koncích.
Doplňuji:
http://czech.ru­vr.ru/2014_07_­10/Evropa-se-odvraci-od-dolaru-6262/

marci1

Údajně se jedná o proruské zprávy v češtině. Podrobnosti ve zdroji :

Zdroj: http://echo24­.cz/a/i9gac/do­konale-utajeny-server-kdo-vydava-proruske-zpravy-v-cestine

Drap

Na každém šprochu, pravdy trochu. Vůbec bych se tomu nedivil

ivzez

Nevím, co je na tom pravdy, ale divila bych se,
kdyby Merkelová nezvažovala i tuto možnost.

Každý schopný politik by měl zvažovat všechna pro
a proti, a řídit se tím, co je pro jeho zemi nejlepší…

fcoop

Obama ve škodovce jezdit nebude, Rusové ano! opírá se do protiputinovských sankcí „nezávislý zpravodajský portál“ Aeronet.cz, který je údajně „připravovaný českými a slovenskými krajany žijícími v Holandsku, Rusku a v USA“. Příspěvky dikcí připomínají sovětské okupační noviny z roku 1968. Oproti těm jsou však v bezchybné češtině.

http://echo24­.cz/a/i9gac/do­konale-utajeny-server-kdo-vydava-proruske-zpravy-v-cestine

Docela se divím,že je dost lidí,kteří přestali cítit azbuku.Něco zapáchá těžce rusky,tento národ má bohaté zkušenosti – dlouholeté...­.............­......
No nazdar.
Doplňuji:
Pro zajímavost

http://echo24­.cz/a/igjBc/rus­ka-prazdninova-turistika-kanady-tank-a-na-ukrajinu

da ny

Těžko říci…, ale
Pokud je to takto:
http://www.strip­kyzesveta.cz/cz/me­dia/780/paul-craig-roberts-nejfalesnejsi-z-projevu-jake-kdy-pronesl-zapadni-statnik
nebo se historie USA přibližuje/shoduje s výkladem oskarového režiséra
O. Stouna v esejích – Americké století.
Pak platí …„ale jestli to pravda je, pak už bude lehké uvěřit, že v 11. září má prsty samotná americká vláda v čele s prezidentem a že je to banda sebestředných prasat, která se neštítí ničeho, dokonce ani obětování nevinných životů.“ (quentos)

Pepa25

Je to naprostá kravina a dost mě překvapuje, že to tu nikdo nenapsal. Stačí si přečíst titulky: Rusko neovládá BRICS, BRICS není zóna volného obchodu … Dále nemá smysl číst!