kamera

Říká se, že na tom něco bude. Co je na tom pravdy?

Nejlepší odpověď
anonym

Odpovím příslovím: „Na každým šprochu pravdy trochu.“ I když o něčem víte že je drb, pravděpodobně to má základ v něčem pravdivém.

Další odpovědi
anonym

Je na tom pravdy asi tolik jako nepravdy – předem nezjistitelné množství. Chtělo by to konkrétnější příklad, ne všeobecnou „hlášku“.
Ještě doplním, že také takové nanicovaté je: není kouře bez ohně, není kostelíčka bez kázáníčka atd.

www

Nějaká pravda na tom bude.
Nešikovná otázka.

Děda Louda

Kecy nemaj' cenu.