quentos

„Studený kafe je na krásu“? Co je na tom pravdy?

To už by ze mě za tu dobu musel bejt hotovej adónis ;{))>

Odpovědi
annas

Qunetosi, máte pravdu, tvrdí se to, ale nikdy jsem o tom nepřemýšlela. Hledala jsem, ale proč to tak je, jsem nenašla. Pokusím se hledat dál.

V diskuzi jsou úvahy jedné uživatelky. Nevím..

Zdroj: http://lucien­ne.bloguje.cz/562045-proc-jde-studeny-kafe-na-krasu.php

hanulka11

Včera mi jeden můj známý položil dotaz:„Proč se o potkanech píše v pozitivním tónu až v posledních třiceti letech?“ Co když to souvisí s kávou a jejím pitím? Co když žijeme tak rychle, že zapomínáme na uvařenou kávu pro životní styl a třeba místo studenýho kafete radši uděláme něco užitečnýho, třeba pohladíme zvíře nebo někoho z rodiny? Co když pití studené kávy jde na krásu, protože tímhle způsobem vyvolává lásku k lidem, ke zvířatům, k potkanům? A čím má člověk kolem sebe láskyplnějšího prostředí a čím víc lásky rozdává a dostává, tím víc krásní?

A když nekrásní, tak pak už to ale není o studeném kafi, ale o studených vztazích…

Zdroj: http://lucien­ne.bloguje.cz/562045-proc-jde-studeny-kafe-na-krasu.php

quentos

TOHLE přeřadili do „anket a zábavy“?? Tak to už mě teda pokálej.

kropitko

Hm,,,,dějí se to věci, ale nezoufejte,,,hlav­ně, že to nějaký dobrák nesmazal. 🙂