Questman

Co dělat, když jsem ošklivý, stydlivý a chci si najít děvče?

Nemám kamarádky, nikdy jsem žádné neměl, vždycky jen kamarády se stejnými zájmy (většinou IT apod., takže ztroskotanci jako já, jen ne tak oškliví), takže nemám skoro žádné zkušenosti s mluvením s dívkami.
Když jsem v jejich přítomnosti, jsem nervózní a v každém jejich pohledu vidím opovržení a odpor, což mě trápí, protože duševně jsem myslím dobrý člověk.
Nevím co mám dělat, nechci skončit navěky sám :(
Poraďte, kde se seznámit s dívkami (škola nepřipadá v úvahu, na celé naší průmyslovce jsou tak 2,3 holky a ty jsou zadané)? Jak s nimi navázat rozhovor a jak se chovat?

…Mám kamaráda s podobným problémem, který už nechtěl být panic, tak šel do klubu, opil se a jednu holku tam (no však víte) ale tohle se mi nezdá správné, já beru dívky jako osobnosti a tohle mi připadá jako znásilnění, nedokázal bych žít s pocitem, že nějaká dívka se pak trápí kvůli tomu, že se opilá vyspala s někým pod svou úroveň.
Doplňuji:
Krása led, jestli napíšeš nějakou knihu básní, rád si ji koupím :3
Vybíravý nejsem, mě zajímá povaha, věk alespoň trochu blízký mému a nějaká ta hygiena ale váha, barva kůže a nic takového pro mě nehrají roli :)

Nejlepší odpověď
led

Pecivál na peci jenom saze našel, musel on do světa štěstí hledat …
V klávesnici a obrazovce vidět svět krásný, no skutečných živých přátel zde nehledej, jen venku ve skutečném světě, buď člověkem mezi lidmi.
Rozhovoru se nevyhýbej, mysl nezavírej se do sebe (jako svůj profil zde), buď otevřený, přístupný dialogu, oči měj otevřene, poslouchej nejen sluchem. ale i myslí a srdcem svým,
Popelku poznáš nejen dle štřevíčku, nemusí být oděna v šat princezen i přes myší kožíšek ukáže srdce své.
pokud však použiješ válečnou taktiku mladíků lehkověrních, či rytířů v lesklou zbroj odětých
Hrrr, na ně!,
se zlou se potážeš, to hnát tě budou v šírí svět, palicema i vidlema,
skončíš navěky sám jako Člověk mezi lidmi, jež cestu zahatal sobě.

Další odpovědi
magorvkleci

já mám za to, že z hlediska seznamování s děvčaty horší než ošklivý je být stydlivý
(a ještě horší je už jenom být chudý, špinavý a alkoholik, ale to snad nejsi)
velmi příznivě působí mít nějakou společenskou hodnotu
(a navzájem se to bohatě kompenzuje – viz rockoví zpěváci, ti mohou být klidně šerední, smrdět a bejt sjetý až na ráfek, často chudý, ale rozhodně nejsou stydliví a mají nepopiratelný společenský obdiv)

stydlivost je způsobena nízkým sebevědomím
a nízké sebevědomí způsobuje i chudobu

jednak v sobě najdi to, čím jsi společensky zajímavej a zlepši to
a jednak na průmyslovce myslet na to, že zůstaneš „navěky sám“ a že jsi ztroskotanec je fakt hooodně předčasný

zjentek

co jedním je vnímáno záporně, pro druhého je bonusové plus ..takže ošklivý a stydlivý, to jsou jen relativní pojmy

mosoj

Zkus získat větší seběvědomí. Snaž si připomínat v čem jsi lepší než ti ostatní a srovnávej. Já vím snadno se to radí. Osobně jsem měl stejné problémy (mně to dávala navíc najevo vlastní matka), takže vím jak to je těžké. Nikdo není jenom „nej“.

magorvkleci " Dal jsem hvězdičku a pak jsem si všiml té chudoby. Nesouhlasím a hvězdičku beru virtuálně zpět.
Byl jsem chudý a ještě chudší jsem si vzal dívku za manželku. Žilo se nám dobře a máme vše co potřebujeme k životu a ke štěstí. Začínali jsme oba s platem 600 Kč hrubého ( 1964) z ničeho. Za podnájem bez topení jsem dával tehdy 300 Kč v Č.B.

Snaž se najít dívku která tě trochu povzbudí ale kterou zaujmeš. Bohužel dnes to jede všechno po penězích. ale něco by se určitě našlo.

marci1

Milý „hledající muži“, v Tvém věku jsme to měli asi všichni obdobné. Také jsme si moc nevěřili a také jsme si mysleli, že nejsme dost odvážní, krásní a že nenajdeme tu pravou lásku. Věř, že až potkáš tu „svou princeznu“, budeš vzpomínat, jak ses zbytečně trápil. Musíš si zvýšit sebevědomí. Buď přirozený, nedělej ze sebe někoho jiného. A ona přijde ! 🙂

petra15

To jsem si teda o tobe nemyslela, ze barva pleti u tebe nehraje roli…:(:(.To znamená, ze uz musis být velice zoufalý…ale jinak je tu dost Cikánek, a s tou se dás do reci, a za 5 minut se muzes zenit…:-):-)
Najdi si jednu u vás na(vedlejsi) skole, která se ti líbí, a rekni jí : "já se ti líbím, a ty me?"a pak mi napis, jak to dopadlo:)

Questman

petra15
Ano, pokud mi bude duševně vyhovovat a budeme se k sobě hodit, tak mi nezáleží na barvě kůže ani národnosti, tak jsem to chtěl říct :)

petra15

Takze Cesky te nezajímají---vlastní národ nechás lezet…to jsi mi ale pekný patriot:-)

Questman

Nevkládej mi do úst věty, které jsem neřekl! :D
No tak třeba my dva bychom si zrovna nerozuměli :)

petra15

Jsem sice rasistka, ale jinak hodná…:-)

Questman

To já ti neberu ale musíš uznat, že z nám by to asi nefungovalo :D

petra15

To bych netvrdila…,ale jestli jsi osklivý---to by mohlo být riziko, nebot takoví jsou i oskl. ke svým partnerkám:-)

Questman

Špatná zkušenost?
Já mám za to, že právě my „škaredí“ býváme k partnerkám milí a věrní, protože nám dlouho trvá, než najdeme nějakou, která se k nám hodí a když ji najdeme, nechceme ji ztratit.
To spíš těm hezkým nedělá problémy opustit partnerky, protože snadno najdou jiné. Ale není to pravidlo, každý jsme jiný, takže soudit na základě něčeho někoho nejde, jde jenom předpokládat a pak být buď potěšen správným úsudkem nebo se nechat příjemně překvapit :)

petra15

Tak v první polovine ses pohyboval v predsudcích – asi mojí vinou, ale ta druhá polovina je docela hezká. Jesli by jsme my se k sobe hodili? 🙂 Podívej, ty chces tlustou a Cikánku…:-) A já jsem …no koukni na muj profil (Princess)---tak to jsou prece velké rozdíly, já bych treba uz neakceptovala nikotin, alkohol, atd.-a je toho hodne…, a nemám zádný problém najít slusného, který to vidí taky tak a ty tak nárocný nejsi, tak by ti to melo klapnout…:-)Urcite ti to klapne.:)Ale dala jsem ti taky radu, jak to udelat…:-)

Questman

Už zase se mi snažíš nacpat do úst něco, co jsem neřekl.
Já neřekl, že chci tlustou cikánku. Já řekl, že pokud to bude milá osoba, která mi bude psychickou oporou a dobrou kamarádkou, tak mi nezáleží jestli to bude top modelka Playboye nebo afričanka na vozíčku. Náročný jsem ale asi jinak, než ty myslíš :) Já nekoukám na tělo ale na mysl, věřím, že když někdy najdu nějakou tu „spřízněnou duši“, tak všechny tělesné nedostatky nebudou hrát žádnou roli. Vzhledem k tvým hodně vysokým nárokům ve všech směrech bych ti určitě nevyhovoval :)

led

Fyzický netvor môže byť duševný krásavec. (Kráska a netvor https://www.go­ogle.sk/search?q=krás­ka+a+netvor&cli­ent=opera&hs=TJG&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=iKU­kU8WYB8SYhQfw7Y­GAAw&ved=0CAk­Q_AUoAQ&biw=1280&­bih=642&dpr=1

Keby manželstvo bolo šťastné len medzi krásnymi, čo je to vlastne krása?, ľudstvo by skoro vymrelo.

Questman

Já vím, ale to je pohádka a dnešní doba tomu moc nenahrává :(
Já jen nevím, co mám dělat abych zvýšil šanci, že ji někdy potkám. Kam mám chodit a co mám dělat? Noční můrou pro mě je, že bych ji někdy někde viděl a potom už ji nikdy nenašel.

petra15

Tak ted to prasklo---„nekde videl“ – znamená – se do ní na míste zamiloval---a to jde jen u hezkých dívek, tak jak ted, kdyz ti nejde o vhled…muze to být i tranvestit, cernoska, tlustoska---a to má teda fungovat s láskou na první pohled…ale i kdyz tu tvoji krásku spatrís, je zcela nejisté, zda ona bude chtít…:-)

Questman

ji = dívku pro mě vyvolenou.
A máš pravdu, jednu věc bych vážně neunesl, kdyby to byl přeoperovaný chlap nebo transvestita. To bych vážně nedal ale jinak je mi to fuk :)

petra15

takze i 140 kilovou slecnu? No tak taková panna te urcite bude mít moc ráda…:-) Preji mnoho stestí:-)

led

Aj rozprávka môže byť realitou
Akoby som vo vašej milej debate videla Skrotenie čertice ( (Shakespeare – Skrotenie zlej ženy) pri prvom stretnutí Petruccia a Kataríny. Už len si vymeňte profily…
z iskry vznikne plameň čo popíše múry ulíc Questman+petra15

petra15

🙂