NeedHelp:(

Proč jsem nervózní z chození ven s dívkou?

Chodím skoro 3 dny vždy se svojí holkou ven, ale vždycky když k tomu má dojít, jsem ve stresu z čeho? Pane bože…

Nejlepší odpověď
Drap

Tak s ní nechoď. Je jen na tobě, zda si vybereš rande nebo stres. Obojí časem přejde.

Další odpovědi
pepe88

Bud rád,vždy ve střehu,vždy připraven,říkával mistr kobliha.

Kelt

Zřejmě je to pro tebe první setkání s opačným pohlavím. Jsi určitě nervózní. Máš trému, nevíš co říci, nechceš ji ztratit, určitě si myslíš, že je ta nej, ideální a navíc se podvědomě bojíš, že potkáš někoho známého a to ti nemusí být příjemné. Ale nemáš se za co stydět. Normálně se procházíte venku.

dubraro

Všichni jsme byli…

Doplnění:
Kontakt s opačným pohlavím je velmi podobný navazování kontaktů s mimozemšťanem. Má jiné tělo, jiné myšlení, jiné zájmy. Stejná slova nenesou stejný význam. Je to opravdu těžké a není divu že z toho máš respekt.

zjentek

Málo info. Pošli její fotku. To napoví.

yuko

Mozna proto, ze jsi s ni byl teprve 3×.