autacek

Panic, na nic. Platí?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

ne

I jen uvažovat o „platnosti“ takové trapné puberťácké rýmovačky je známkou nízké inteligence.

Další odpovědi
annas

ne

Chybí v anketě Jiná odpověď.
Jde také o název filmu.

Proč by panic byl člověk, který za nic nestojí, tedy nedobrý, špatný, zlý, nehezký atd.

Jde o hříčku se slovy, takže proč by panic nestál za nic. . Navíc, v kterém věku?
Není to přece nemoc, takže je to každého věc,.

Může se stát, že panicův panický slib čistoty může v v určité situaci u něho vyvolat panický strach.

Justin1

ne

Takové nálepkování lidí nepodporuji.

Drap

ne

Je to nesmysl.

Hlada

ano

Sice zjednodušené, ale pravdivé. Být holkou, taky bych dal přednost zkušenějšímu.
Když jsem si např. nedávno vybíral zubaře, tak jsem také odmítnul, aby se mi tam v tom hrabaly mladé holky těsně po škole.

Šulamitka

Ne.Chlap,který střídá ženy je nanic.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Justin1

Myslím, že nezkušený taky musí mít možnost nabrat zkušenost, jinak bude zkušených nedostatek.

elkon

Příspěvek smazán administrátorem.