iwrana

Kde najít dívku?

Kde má 26letý kluk,který nechodí nikam,kde se pije alkohol,najít dívku.Nesportu­je,ale má rád malé děti i přírodu a zvířata.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Co třeba se přihlásit do nějakého turistického nebo přírodovědného klubu a chodit tam mezi lidi?

Další odpovědi
Drap

Dívku lze najít kdekoli. Pravda je, že je to asi o trochu obtížnější než při zábavných akcích, ale celá řada lidí co znám se seznámila na ulici, v divadle, v zaměstnání, na dovolené, většinou při různé zájmové činnosti.

Damiana

Myslím, že alkohol „se pije“ celkem všude, ale záleží na tom, zda ho pije právě ta osoba, o kterou máš zájem.
Já chodím teď každý týden dvakrát na ples, jinak na tance a do restaurací, ale alkohol si nikde nedávám. Takže proč se zdráhat návštěv podniků a zábavy, snad nejde každému jen o ohnivou vodu. Být jen na chatu je také nuda. To má být pro rozptýlení a ne pro náhradu vztahu.
Doporučuji bazén, plavat chodí hodně dívek a žen. K seznámení jsou dobré i různé kurzy – vaření, jazykový, výtvarný, tvůrčí psaní… Nebo sportovní kroužky, či něco o zvířatech. Procházky s pejskem jsou také hodně populární a oblíbené.

VampGirl

Já bych ti doporučila navštěvovat místa, kde bys mohl potkat dívku s podobnými zájmy, jako máš ty. Jestli tě zajímá příroda a zvířata, zkus navštívit nějaký turistický nebo přírodovědný klub. Tam by mohla být dívka, kterou zajímá to, co tebe a třeba přeskočí jiskra. :) Jinak se dá na dívku narazit kdekoli. I tam, kde by to člověk nečekal. :) V kině, v divadle, v obchodě, jen tak na ulici, v autobuse, internetové seznamky…

Michal1N

asi nejjednodušší rada, někam jdi a neber to špatně. Já měl velký štěstí na kamaráda, kterého jsem v mládí potkal cestou z práce a díky němu jsem začal chodit ven, jinak pořád doma u rodičů, počítač… Byl jsem neuvěřitelně nesmělej a tim nemyslim tim způsobem jak se to říká, ale opravdu hooodně nesmělej.

Nevzdávej to, hledej, komunikuj, nevyjde to 100× vyjde to po 101. Jediný kdy prohraješ je, když to přestaneš zkoušet.

Teď mě napadlo, že je někdy možný oslovit dívku v autobuse, vlaku,… Zajímat se třeba o to co čte, nebo se zeptat kam jede… Nebo v obchodě nenápadně navázat dotazem, že potřebuješ poradit s výběrem těstovin… v tom obchodě jsem to ještě nezkoušel to mě teď napadlo, ale ve vlaku to funguje celkem dobře i když neříkám, že je pokaždý vhodná příležitost, ale když to vyjde tak se pak prokecají 3 hodiny ani člověk neví jak

Adéla Joon

jeď na dovolenou třeba do řecka a najít si tam cizinku ;)