uncle Sam

Mám chtít jen chudé holky?

Ahoj. Dělám 11 až 12 hodin od pondělka do pátku a momentálně mám za to 13 tisíc čistého. Někdy to může být o trochu víc, možná i o něco míň. Chtěl bych holku na vztah. Mám chtít jen holky, co taky vydělávají tak málo? Třeba prodavačky, servírky, kadeřnice, skladnice, dělnice, atd? Za holku, co vydělává o dost víc bych se asi styděl a ona za mě asi taky…

Rehu: To je kámen úrazu, já totiž žádný velký plány a cíle nemám. Nechci tuhle práci dělat pořád, ale taky chci nejradši dělat dělnické práce, na které ostatní nadávají (např. silničář, řidič kamionu) a nechci dělat v kanceláři a nechci podnikat :(

Nejlepší odpověď
quentos

To je zcela na Vás, nikdo Vám v tomto nemůže radit či nařizovat, co „máte“ či „nemáte“ chtít. Vždyť by si to protiřečilo se samotným významem slovesa „chtít“ – dělal byste něco, co Vám někdo poradil, ne to, co sám chcete.

Další odpovědi
ReHu

Není vůbec důležitý, co teď děláš a kolik vyděláváš.
Důležitější je, kam směřuješ a jaké máš plány a cíle.
Když budeš chtít a trochu na sobě pracovat, nemusíš dělat tuto práci pořád.
Chtěj holku, se kterou si budeš rozumět.
Neorientuj se podle příjmu.
※※※※※※※※※※※※※※※※※
Ty musíš vědět co chceš. Ať se to týká práce nebo osob.života.
Ale co chceš, dělat, mít, je moc důležité vědět. A ne pouze teď, ale co třeba za 5 let?

Být tebou, neřeším zatím neexistující vztah podle výše příjmu.
Buď potkáš na své cestě životem někoho, s kým si rozumíš a bude vám stačit to, co máte nebo ne.
Pokud tvé přítelkyni bude vyhovovat co děláš, jak myslíš a jak se chováš, tak to bude v poho.

Když je peněz míň, je to někdy trochu těžší, někdy víc
Jisté ale je, že když je peněz dostatek, je život jednodušší i příjemnější.
Vždycky je někdo, od koho je co se přiučit. Nicméně od bezdomovců se toho moc nenaučíme.

marci1

Myslím si, že až najdeš partnerku, kterou budeš mít rád, budete si rozumět, tak pravděpodobně nebudeš řešit její výdělek. 🙂

bububabu

Otázka se mi zdá hodně ale hodně anomální. Jak si můžeš hledat lásku podle toho jestli je holka chudá nebo bohatá! To nemá z láskou vůbec co dělat! Pravá láska se vybírá podle srdce, co cítíš, jak si s ní rozumíš, a né podle takových to měřítek. To se už ani nedivím že je tolik rozvodů.

dudu

Příspěvky zdejších harpyjí čti velmi pozorně a stále si buď vědom, že dnes se každé druhé manželství rozvádí a přitom o zrušení manželského svazku ze dvou třetin žádají ženy. Manželku hledej mezi imigrantkami, nejlépe snad Ukrajinkami. Ovšem i zde to máš bez záruky.

Hlada

Ano, uvažuješ správně. V dlouhodobém partnerství je důležité, aby oba měli stejné pořadí hodnot. Je lepší od počátku budovat vztah na shodě, než na toleranci, která po prvotní zamilovanosti pomine.

sesednizkola

Chtít můžeš i bohaté, otázka je, zdali budou chtít ony tebe. Spoustu žeb bude asi štvát když budou muset doplácet za manžela nebo ho živit. Jako mít 13 tisíc znamená být věčně v prd.li s penězma nebo si nic nekoupit a neustále šetřit…z čehož plyne stres, pak hádky a nakonec rozvod. Láska je hezká ze začátku, pokud spolu mají lidé žít tak „z lásky“ nájem nezaplatí. Najdi si něco normálního proboha… závazky nemáš, pokud ve městě lepší práce není tak vypadni do jiného města kde bude, když budeš dělat takovéhle šílené šichty (jestli správně počítám 220 placených hodin v měsíci) tak v normální práci pod dvacet nepůjdeš. Fakt na ty prachy bacha… z toho jsou akorát starosti, časem dluhy (nikdy nevíš, co se stane), stres…a člověk který je věčně ve stresu za chvíli onemocní a dřív umře. Neříkám, že člověk musí být milionář, ale 13 tisíc za tolik hodin … to je lepší snad nedělat nic.

ivzez

Stydět se za dívku, která vydělává víc než Vy? Jak jste na to přišel?!!

Stydět byste se měl spíše za to, že napomáháte
zaměstnavateli v porušování zákoníku práce (ZP).

ZP stanoví pracovní dobu na max. 40 hodin týdně,
nikoliv na 55 až 60 hodin.
To byste si neměl nechat líbit!

lexx

kašli na holky, 13t je slušný výdělek – pro jednoho, pro dva málo

sdesigner

Chuda, nechuda…hlavne normalni holku. Zazil jsem chudou a uplne vypatlanou a taky vic zabezpecenou a pritom normalni. Ale je pravda ze to neni standard. Hlavne zenu ktera bude respektovat to co delas a bude te podporovat (pokud jsi si jist ze ta prace je to co chces) nebo zenu ktera te bude motivovat k lepsim vysledkum no nedava ti podminky typu: pokud nebudemebdo dvou let chodit k mori tak na mne zapomen :D ale opravdu penize neres..radsi hlavu a jeji obsah jestli je pro tebe. .