ondra07

Miluju jí !

Nevím, jestli to správně popíšu, ale pokusím se.
Miluju jistou osobu, neudělám už bez ní jedinej krok…
Jde o to, že jsme se spolu dali dohromady, jestli se to dá tak nazvat, ale ona myslí na jejího bývalého kluka, kterého hodně milovala, s kterým zažila hodně krásných chvilek. A tak asi ještě není připravena na další vztah, aby mohla zapomenout na ten předchozí a to mně mrzí. Říkal jsem jí, že musí začít znova, jedině tak zapomene na to co bylo… a to bude asi problem. Nemůžete někdo poradit? Je možné, že na něj zapomene? Neznáte nějaký „trik“ ?
Jsem zoufalý…

Nejlepší odpověď
Alesh

Trik je jen jeden, musíš počkat rok, dva, přejde jí to.
Když do toho půjdeš dřív, než se z toho „vylíže“, tak dopadneš akorát tak, že ona se na tebe za chvíli vyprdne a „vylízávat“ se pak budeš muset ty! … Njn, život je někdy krutý! 😉

Další odpovědi
chudst

Mate pravdu. Musi zacit znovu. Ale ono to obcas nejde tak rychle, jak si predstavujete. Alesh to rekl pomerne presne. A pokud vas ona nechce, nenutte ji. Laska by mela byt oboustranna, ne jednostranna. Vynucena „laska“ nema cenu. Proste si dejte od ni odstup. Coz bude hrozne tezky, ale pokud ji mate rad, nechejte ji. Vzijte se do jeji kuze, jak je ji to asi neprijemne.

Dejte ji cas. Cas muze byt mesic, ale i pul roku ci rok. A pak uvidite. Netlacte na pilu, nebo se pila obrati proti vam. Zadna lehka verze neexistuje… kdyzby existovala lehka verze, jak se odmilovat, asi by se z vas stal miliardar :)

venkovan

Nebuď zoufalý, ale buď lepší než její bývalý. A mám pocit, že ti nasadil tu laťku hodně vysoko. Tu v zoufalství nepřekočíš, tu můžeš překonat jen tolerancí, porozumněním, nepřivlastňováním si jí (děvčete) a společnými příjemnými chvilkami. Tím myslí především něco jako výlety, sportovní a kulturní aktivity apod., Tedy i to co děvče baví a ne jen co baví tebe. „Cvičení v posteli“ je v tom vztahu ve své podstatě jen detail.
Nemůžeš od ní chtít aby na svého předešlého zapomněla. Bylo by to od tebe velmi sobecké. Prostě jí máš i s ním a s tím nic nenaděláš. Věděl jsi o tom, tak buď za sebe odpovědný.
A snaž se aby ti jednou neřekla: „Proč jsem si nevzala Pištu Hufnágla!“

Mapel

Je to individuální. Pokud byla na někoho fixace velice silná, tak to může trvat i do konce života. Žádný trik neexistuje. Máš pouze dvě možnosti. Zkus vydržet, nebo to zkus ukončit. Je to bolestivé a mě to trvalo asi 4 roky než jsem našel tu pravou partnerku.

Damiana

Jediný trik spočívá v tom, že hlavně do tebe musí být zamilovaná i ona. Jinak jí můžeš sloužit jen jako převozník z bývalého vztahu do následujícího. Tobě povypráví o bývalém, svěří se ti, vybrečí. Tohle se ale dělá s kamarádem a ne s přítelem. Je nesolidní, nevhodné a nesmyslné tomu, na kom mi záleží vyprávět o tom, jak byl skvělý ten ex. To znamená, že to nemá sama vyřešené a tebe si moc neváží. Dej najevo, že se ti to neposlouchá dobře a chovej se tak, aby jí tvoje osoba ohromila a aby ve tvé přítomnosti zažila tak hezké věci, že si na bývalého ani nevzpomene. Musíš si víc věřit, nebo se začneš srovnávat s jejím ex ty sám, budeš ho chtít napodobit a dopadne to blbě.