ŽivotJeSrand

Podle čeho poznám, že jsem našel tu pravou partnerku?

Nejlepší odpověď
led

V deň jej pohrebu, až vtedy si uvedomíš medzeru v srdci a v živote.
Niektorí to v sebe objavia hneď, niektorí na to potrebujú čas.
Niektorí to neobjavia vôbec a vymenia ju za nový model.
Niektorí to objavia, až keď ju stratia.

Další odpovědi
Drap

Někdo to nepozná nikdy.

Elk

Kdyby někdo vynalezl na tohle recept, tak dostane Nobelovu cenu. Já to taky nevěděl a jsme spolu 34 let v prvním ( a doufám jediném) manželství.

JájsemRaibek

Podle té partnerky :)

postcd

Podle toho, co se od ní dozvídáš při vzájemné komunikaci, podle skutků. Asi bylo vhodné napsat co pro tebe znamená pravá partnerka, to může být asi subjektivní.

marci1

Srdce Ti napoví. 🙂

Hlada

Podle stavu dětí, bydlení, domácnosti, aut a konta.