Avatar uživatele
anonym

Našla jsem si kluka, jak mu dát najevo, že ho nechci ztratit?

Našla jsem si kluka, jak mu mám dát najevo, že ho nechci ztratit? Oba jsme ve věku 30 let. Myslím, že mě má rád, já vím, že já jeho ano, ale jak mu to dát najevo, aby si nemyslel, že jsem na něj moc rychlá.
Ráda bych s ním plánovala budoucnost, ale nechci hned sex. Myslíte si, že se toho nezalekne? Abych ho zase na druhou stranu neztratila, když s ním hned sex mít nebudu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, hanny 2, SajmonModer před 4805 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Myslím, že to pochopí, protože láska není jen o sexu. Pokud tě má rád, tak to pochopí.
Nemyslím, že by se zalekl toho, když ho „odmítneš“.
V dnešní době mě překvapuje, že nechceš sex, protože spousta holek si právě na tomto zakládá a myslí si, že lásku projeví jen sexem, což není pravda.
Buď s ním každou chvilku, říkej mu krásná slůvka a on pozná, že ho máš ráda, pokud to už dávno neví. Tak stejně naslouchej ty jemu.
Láska je mocná čarodějka.
Přeji ti, ať ti to vyjde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SajmonModer

Buď k němu upřímná a řekni mu co cítíš, tak i poznáš, jestli tě má opravdu rád, nebo si jen na něco hraje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

S plánováním budoucnosti raději moc nespěchejte,s tím sexem by to měl pochopit,ale neodkládejte to do nekonečna.Bude to taková zkouška,jestli vás má opravdu rád,tak vydrží.Nechte tomu pokud možno volný průběh.Období namlouvání je to nejhezčí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

… a tobě je fakt 30 jo? Podle toho co píšeš a jak,tak bych tipnul na 13 :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Až přijde čas, tak ti hormony do sexu dotlačí. A to bude třeba i tím, že přítel ti bude rozumnět. Pokud bych na jeho místě cítil, že tato aktivita není na pořadu dne a o tu ženu bych stál pro její vlastnosti, taky bych si dal chvilku čas na to až žena bude mít ten správný kmitočet.
Jak mu to dát najevo ? – nabídkou postele asi není to pravé – život je víc o poruzumnění, toleranci a podpoře. Takže buď to cítí a dojde mu,že sympatie jsou oboustranné a nebo raději pryč od něj. Lovců kalhotek je na každém rohu dost a když je třeba, tak na tu chvilku funění u ucha se vždycky někdo najde. Ale k trvalejšímu vztahu je lepší hledat jiné hodnoty a ty se rychlou nabídkou sexu hůř nalézají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Nevěřím, že třicetiletá žena má v partnerství tyto problémy. Není to spam?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
slevin

proc s nim nechces sex?kdyz mu nedas,tak bude chodit jinde.to ti nebude vadit?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mucillinka

Pokud se s tebou rozejde jen kvuli sexu,tak bych s nim budoucnost ROZHODNE neplanovala..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek