Avatar uživatele
Nozdrolomo

Čím vyčistit dlažbu?

Po zednících jsou na ní zbytky barvy, malty a je obecně celá zašlá… :( Zajímají mne především osvědčené „babské“ rady, než ty „v Bauněco prodávaj přípravek…“ ;)
Doplňuji:
Zajímavé že opravdu poradit dokáže jen slečna/paní ;) Za ten ocet děkuji.
Pánové, je mi jasné, že se to samo neudělá. Když nemáte radu, co si nechat keci na koledu či se poohlédnou po otázce na kterou znáte odpověď ? Rádobyvtipné „rady“ o bábě nebo rejžáku mezi to nepočítám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, hanulka11, chudst před 4651 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Mě tedy malta ničím nepustila, nic se neosvědčilo- žádný domácí přípravek nepomohl.

Co pomůže matločistič-to jsi ale nechtěl…no třeba ho v nouzi přeci jen použiješ

jinak na vytření aby zmizly šmouhy , dej do vody ocet raděj víc než míň a bude to OK

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Nic ve zlým příteli, ale jsem zvědav co se dozvíš o čištění „jakési“ dlažby (zámková,obkla­dačky,venku,do­ma,nová,opravo­vaná..)
No a teď babo raď )))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

Babské rady.....silné ruce,pevná vůle a spousty octa.Nic ve zlém.
Nevěřím,že by se našla natolik zkušená bába,která by to sfoukla,aniž by to bolelo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
greycell

pane, když ne přípravky, tak vemte do ruk rýžák a mazlák a hurá na to, samo se to totiž nezrobí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pafffka65

Ahoj. Je to cca půl roku a přes kamaráda jsem dostal lahvičku na zkoušku. To jsem nanesl na dlažbu a rozetřel 2× štětcem. Pak jsem vzal vapku a vyčistil. Zapomněl jsem říct, že byla zas..ná od fasády. Jo a taky jsem řešil čištění od malty a to byl jiný výrobek a to po nanesení zašumělo a cement byl pryč. Jediný co vím, tak to bylo ve zkouškách a mělo to označení SGC a druhé SGA.

před 2297 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek