daran

Jak nejefektivněji odstranit zbytky malty na zámkové dlažbě?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží jakou maltu. Většinou to jde pouze mechanicky. Každý dobrý řemeslník si zámkovku zakryje když něco nad ní dělá.

Další odpovědi
zjentek

Třeba>>>https:/­/www.google.com/se­arch?q=odstra%C5%88o­va%C4%8D+cemen­tov%C3%BDch&e­i=8l9×YJf9Ocyl­kwX-pYaAAQ&oq=odstra%C5%88o­va%C4%8D+cemen­tov%C3%BDch&gs_lcp=Cgdnd­3Mtd2l6EAwyAg­gAMgIIADIGCAAQ­FhAeMgYIABAWEB4y­CAgAEBYQChAeM­gYIABAWEB46BQgA­ELADOgkIABCwA­xAIEB46BAgAEEM6CwgA­ELEDEMcBEKMCOg­gIABDHARCvATo­OCAAQsQMQgwEQ­xwEQowI6CAgAE­LEDEIMBOgUIAB­CxAzoCCC5Qoo4BWN_fAW­CN-wFoAnAAeAOAAY­UCiAHjIJIBBzE3LjE2LjO­YAQCgAQGqAQdnd3Mtd2l6sA­EAyAECwAEB&scli­ent=gws-wiz&ved=0ahUKE­wiXvsOyn_PvAh­XM0qQKHf6SARAQ4dUD­CA0

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

fanuska

Příspěvek smazán administrátorem.