Pokročilý

Jak nabrousit manikúrové nůžky?

Samozřejmě mám na mysli ty se zahnutými čepelemi. Mám čepele rozšroubovat? Jak se brousí zahnutá čepel?

Abych se přiznala, byla jsem vůči alobalu dost skeptická, ale je to prostě - jak autorka rady poznamenala - perfektní vychytávka! Nůžky byly ve stavu, že neustřihly volně visící nit (když se k sobě čepele přivíraly, nit před sebou jen sunuly). Teď v místě záběru, když jsou čepele nejvíce otevřené, stříhají i látku :-) Alobalu jsem měla doma jen kousek, ale hned si ho vyrazím nakoupit mraky, abych mohla nabrousit vše, co to potřebuje :-) Děkuji, dobrá rada nad zlato. A děkuji i ostatním (je mi jasné, že profík s brusným kotoučem by mi je nabrousil lépe a hlavně na delší dobu... ale nastejno by mě vyšlo i už koupit si nové).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

nastříhej alobal , perfektní vychytávka :)

Další odpovědi:

Zlatý

Myslím si, že pokud by mělo být dosaženo uspokojivého výsledku, v domácích podmínkách to asi nepůjde. Na to je to dost filigránská a přesná práce. Rozšroubovat čepele by se asi mělo, ale to broušení by zvládl jen velmi šikovný a zkušený kutil.

Stříbrný

My jsme je dobrušovali jehlou - jako když ji chceme přestřihnout, ale zahnuté... to nevím, jestli funguje.

brusným kotoučem

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 1292
Zlatý mosoj 984
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 468
Zlatý Kepler 453
Stříbrný cukrar 389
Zlatý annas 321
Zlatý marci1 287
Zlatý Hlada 286
Stříbrný elektrikář 247

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.