Rekonstrukce staré dlažby

Dobrý den, mam na domku starou a již poničenou dlažbu, je položená na betonu a je rovná. Je lepší starou dlažbu odstranit, jak potom odstraním zbytky lepidla dlažby, nebo bych měl přes starou dlažbu položit novou? Děkuji.

Nejlepší odpověď
kropitko

Já bych na starou dlažbu po vyrovnání položila novou,,,

Další odpovědi
tuCZek

starou dlažbu každopádně odstraňte i s lepidlem,vy­rovnejte hrubé nerovnosti a pak položte novou. Ruční vysekávání je dost pracné a proto je lepší kango (vrtací kladivo se sekáčem)které je i v půjčovnách.
Doplňuji:
nezapomeňte ze navýšíte podlahu o nějaké cm,tak ať Vám to nedělá problémy u dveří a podobně

mosoj

Můžete oba způsoby. To odstranění bude dosti pracné a někdy se stává, že to jde i s tím betonem. Pak se musí dělat i nový potěr.
Záleží jak je ta vrstva silná.
Pokud zvolíte dlažbu na dlažbu nezapomeňte původní dlažbu natřít Sokratem ( nebo ekvivalentem) a použít kvalitní flexi lepidlo.

klanova2

Dobrý den, my jsme nedávno řešili interiér v kuchyni, a nějak jsme si s tím nevěděli rady. Mamka nám poradila firmu http://www.pwin­terier.cz/ navrhli jí celý dům za skvělou cenu!