Chci být EMO ! Je mi 13 let !

Dobrý den , nějak mě na Internetu chytl styl EMO a vlastně já chci být . Doposud jsem byl štastny a usměvavy prostě jsem si užíval života ale jak jsem se podival na ty emaře a ty jejich info jak byt EMO tak chci byt taky jako oni . Skoušim brečet co nejvic , ale nevím jak to dělaji . Chci si nechat přebarvit vlasy na černo , jenže mamka mi to nedovoli . Chci si sám koupit nějake oblečení černe a černou tužku na oční linky , jenže mamka ma jenom hnědou a ta je hnusna . Navíc nemám žádné peníze abych si to všechno koupil , já nevim , jediné co mám tak je žiletka na řezání a repelent na stříknutí do oči . Vím přesně a mám to v hlavě jak bych chtěl vypadat kdybych byl Emař jenže … nemám peníze , nemám nic . Poradte mi jak byt Emař :((

Nejlepší odpověď
kapka

Vojtusku, asi ti neporadím, jak na to. Rozmlouvat ti to nebudu, nemělo by to cenu. Ale repelent do očí neni to pravý ořechový a žiletky si šetři, až ti porostou vousy.
Posílám ti písničku, chceš? http://www.you­tube.com/watch?v=AJ­lKk8Zi_c8

Další odpovědi
Drap

Pokud bych ti měl já poradit, podle nejlepšího vědomí a svědomí, tak by rada zněla : Navštiv psychiatra. Nevidím logiku a rozum už vůbec ne, proč ze sebe dělat něco jako podivná nepřirozená zrůda.
Raději ještě jednouzvaž všechna pro a proti.

WeeBear

Teď si tu někdo opravdu dělá srandu, že? Pokud je to myšleno byť jen z malé části vážně, tak opravdu psychiatra navštiv, jak ti radil Drap. Podobné nesmysly tě poté snad přejdou.

:'D páne bože co ty děti ted vymýšlí ? :D Emo se mi líbi jo, ale mít v držce pierc a chodit jak uchnoukaný díte to ješte neni pro me ,ani pro tebe :) pokud se ti v živote vsechno daří,tak nebud emo ,emaři jsou jen ty lidi co jsou smutný a život je jim už u prde*e ;)

Lucy

Pane bože matko (kapka), já se kamarádim s normálníma lidma co berou emo jenom jako módní styl. Japonskej styl „Dolly Kei“ (to jsou ty panenky, vygoogli si to třeba) opravdu napodobovat nebudu, toho se neboj, u nás bych s tim v čr určitě neuspěla. Proto se taky chci odstěhovat v 18 do Japonska! :)) …Né dělam si srandu :DDDD

Vojtusek si z vás určitě stejně jenom střílí :)) to o čem tu píšete jsou jakýsi „rádoby emaři“, kteří si myslí že emo je o ňákejch pravidlech (např. že se musej minimálně jednou zkusit zabít a mají být smutní, samotáři a tak). Ve skutečnosti je EMO styl hudební.. kapely co hráli emo se začali takto podobně oblékat, to se nejspíš začalo líbit lidem… a to co z tohodle stylu dělaj někteří lidi v dnešní době je opravdu směšné.

Ale pokud by jste někdo chtěl poznat na vlastní kůži „právé nefalšované emaře“, co si na nic nehrají a nedělají ze sebe ubrečené pořezané chudáky, můžu vás pozvat na ňějakej „emo srazík“ :)) mám tam pár kamarádů.

kropitko

Stav se u nás doma, já ti ukážu Emo, chudáci tvoji rodiče. Přijď a já tě zmaluju,,,

led

Kropítko, ale jemne.
Vojtúsek zjavne nemá jasno, čo to vlastne Emo je. Zatiaľ videl len vonkajšiu stránku veci.
Mala som takého žiaka. Už mal občanku, tak možno testoval, čo si môže dovoliť, neviem, nikdy to nepovedal.
Keď som ho prvý raz zbadala, až ma zamrazilo, ale zjavne časom dostal rozum, ku koncu roku už chodil normálne upravený a maturoval ako ostatní v obleku a bez „šperkov“.

kropitko

Většinou z toho vyrostou,,,

kapka

Led, moje dcera o tom taky někdy mluví, že chce být emo. Už si obarvila hlavu na černo a vím, že se s nějakými emáky trochu zná. Před tím tvrdila, že je něco jinýho, už nevím, jak tomu říkala.
Ale že by byla nějaká smutná, to jsem si nevšimla.
Asi dva dny je v popředí jejího zájmu Japonsko, to je taky snad nějaký styl, holky se oblíkají a malujou, že vypadají jako japonský panenky.
Tak čekám, co z ní teda nakonec bude. Původně byla skautka a příležitostně nosila kroj. Jsem zvědavá, kolik toho ještě vystřídá, než najde svoji identitu, trdlo jedno… 🙂 Já nevím vůbec po kom ona je?!
K maturitě, myslíte, půjde už jako normální člověk? To se mi uleví… 🙂

kapka

Jo už vím, už jsem si vzpomněla, taky se jí líbí styl scene.

kapka

To Kropitko: 😁 😁 😁

kropitko

Dvě moje děti jsou už dospělé, třetí to čeká, nikdy je takové hovadiny nenapadali, snad jen nějaké to tetování, no řekla jsem jim, že až v 18-ti letech, kluk se potetovat nechal, dcera dospěla k závěru, že je to hovadina. Já bych je snad přerazila, kdyby takhle blbly,,no já byla magor punk, tak aspoň že ty děti mají rozum,,DDD