FlAsh_7

Lze potetovat zvíře?

Lze potetovat zvíře? Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
Edison

Ano. Dělá se to běžně.

Doplnění: jednou z metod značkování zvířat je právě tetování.

Další odpovědi
ivzez

Já bych to nazvala týráním zvířat.

Kepler

Ano, třeba krávy. Ty čtyřnohé na ucho, dvounohé všude možně. Někdy si dávají navíc kroužek do nosu, aby je bylo možno pohodlně vést na řetězu.

Dochy

Jistě že lze a spousta hospodářských zvířat je toho důkazem.

UltraFan

Jistě že jde.
Však začínající tattéři trénují tetování na prasečí kůži, tudíž jedno zvíře jako příklad máš:-)
Ale například takovou rybu bys asi nepotetoval 🙂

Tw!st

Tak technicky lze, jak říká UltraFan, tatéři se učí na prasečí kůži. Ovšem otázka je proč by někdo tetoval zvíře, pochybuju že by se to zvířeti líbilo.

Klaproth

Ano. Králíky vodím k tatérovi běžně.

Edison

Nejen hospodářská. Stačí se zeptat na veterině… Značkování domácích mazlíšků tetováním je rovněž zcela běžné. Leč na ústupu, vzhledem k čipování.