Strange

Proč mají testovací lidé černé obleky?

http://www.you­tube.com/watch?v=pL8OG­wSjy5w

Nejlepší odpověď
anonym

Aby je nemuseli převlíkat do truhly…
😉

Další odpovědi
Drap

To je jednoduché. Kdyby měli obleky světlé, tak by byl na nich vidět prach.

led

Iná farba by v pomere k farbe okolia a vozovky skresľovala.
Biela by mohla vodiča dokonca oslepiť.
Každá farba svojou odlišnosťotu od okolia skresľuje vizuálnu vzdialenosť od reálnej (predmet sa zdá byť bližšie, vzdialenejší než v skutočnosti). Čierna tento pocit skreslenia vzdialenosti znižuje k minimu. Je to zjavne tým, že vo väčšine pohľadov sa nám oko zaostruje práve podľa čiernej.

marci1

Aby test tanku působil nebezpečným a šokujícím dojmem. 🙂

led

Skôr by bolo zaujímavá otázka, prečo stáli chrbtom k tanku? Pretože podľa sluchu nedokážu rozlíšiť vzdialenosť (viď tí dvaja vľavo, čo sa otočili). Nedokázali by stáť čelom proti rútiacemu sa tanku?